Kursy języka japońskiego ・ Białystok

AKARI Jezyk Japonski 17周年バーナー
Kursy języka japońskiego w Białymstoku – Japonia bliżej Ciebie!

I na fanów anime, i na miłośników tradycyjnej kultury japońskiej czekają u nas nowe odkrycia!

Kurs języka japońskiego Białystok - język i kulturaJęzyk + kultura japońskaStaramy się wzbogacać i urozmaicać nasze kursy języka japońskiego zgodnie z zainteresowaniami naszych Słuchaczy. Dotychczas prowadziliśmy zajęcia konwersacyjne w parku lub kawiarni, miniwarsztaty kaligrafii i zakładania yukaty, ale też związane z współczesną kulturą popularną. W tym roku AKARI Język japoński świętuje 17. urodziny. W związku z tym w roku szkolnym 2023/24 nie zabraknie warsztatów, wykładów i prezentacji, które będą prowadzone stacjonarnie lub online.

 

Kurs języka japonskiego Białystok - promocja upominkowa

NOWOŚĆ!! Mamy zniżkę rodzinną – dla członków tej samej rodziny uczestniczących w naszych zajęciach, nawet jeśli uczą się w różnych grupach czy na różnych poziomach zaawansowania.
Promocja dla znajomych: Osoby, które polecą nas swoim znajomym, jak również znajomi zapisujący się z polecenia, otrzymają od nas upominek. Z tej promocji można korzystać wielokrotnie, polecając nas nowym znajomym :) Jeśli zapisujesz się do nas, bo zachęcił Cię znajomy, nie zapomnij nam o tym powiedzieć!

 

kurs japonskiego białystok - lekcja probnaGwarancja zadowolenia: Osoby, które zapiszą się na nasz kurs japońskiego, mają możliwość bezkosztowej rezygnacji w ramach gwarancji zadowolenia. Dowiedz się więcej o gwarancji zadowolenia.
Lektorzy: Kursy prowadzone są przez lektora polskiego i japońskiego, lektorzy mają potwierdzone certyfikatami przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne.  Poznaj lektorów: Kursy języka japońskiego w Białymstoku.

 


Bezpłatne warsztaty związane z kulturą japońską. 

Nasi uczniowie we wszystkich warsztatach uczestniczą nieodpłatnie. Informacje o planowanych warsztatach, wykładach i spotkaniach w zakładce Aktualności – kursy japońskiego i wydarzenia. Poniżej zdjęcia z dotychczas zorganizowanych przez nas wydarzeń. 
AKARI-Jezyk-Japonski-イベント例


Kurs japońskiego 2024 – nabór do nowej grupy dla początkujących
Prowadzimy nabór do nowych grup dla początkujących.Osoby zainteresowane nauką języka japońskiego z nami w Białymstoku, Warszawie lub online zapraszamy do kontaktu: kontakt – kursy japońskiego.
AKARI-Jezyk-Japonski-スタッフ紹介


Kursy języka japońskiego w Białymstoku – OFERTA 2023/24

AKARI Jezyk Japonski Warszawa Bialystok Online すべての若者に捧げる


 

Kursy japońskiego od lat cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem!

standardowy kurs języka japońskiego Białystok

Kursy od lat cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem!
Z okazji 17. urodzin AKARI ceny kursów utrzymujemy na dotychczasowym poziomie!

 Możliwy udział w lekcji próbnej.  Kontakt: kurs japońskiego.
☆ 
Zajęcia grupowe raz w tygodniu w wymiarze dwóch godzin lekcyjnych jednorazowo (łącznie 90 min.). Dostępne grupy na różnych poziomach zaawansowania – możliwość kontynuacji nauki na kolejnym poziomie.
☆ 
Miejsce:
Nasze zajęcia odbywają się w budynku Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 (róg Al. Piłsudskiego).
Cena 1484 zł za rok. Możliwość wpłat ratalnych. Nie ma innych, ukrytych, kosztów.
☆ Gwarancja zadowolenia: Osoby, które zapiszą się na nasz kurs japońskiego, mają możliwość bezkosztowej rezygnacji w ramach gwarancji zadowolenia. Dowiedz się więcej o gwarancji zadowolenia.
☆ Na uczestników tych kursów czekają też dodatkowe wykłady i warsztaty kulturowe  nieodpłatnie!
Opinie Słuchaczy:  Poznaj opinie o kursach języka japońskiego w AKARI !
 Nasi lektorzy:  
Poznaj nasz zespół:)

Język japoński Warszawa AKARI Kontakt


Zajęcia z japońskiego na potrzeby specjalne!

Nauka indywidualna
kurs języka japońskiego Białystok - nauka indywidualna

Indywidualne lekcje języka japońskiego w cenie:
 75 zł / 60 min. przy dwóch spotkaniach tygodniowo (8 spotkań miesięcznie)
 90 zł / 60 min. przy jednej lekcji tygodniowo (4 spotkania miesięcznie)
● 100 zł / 90 min. przy dwóch spotkaniach tygodniowo (8 spotkań miesięcznie)
 120 zł / 90 min. przy jednej lekcji tygodniowo (4 spotkania miesięcznie).

Zajęcia intensywne
intensywny kurs języka japońskiego Białystok

Intensywność dopasowana do Twoich potrzeb! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: kurs języka japońskiego Białystok.


Polecamy także:

Nauka online
Przyjmujemy zgłoszenia na kursy i lekcje indywidualne prowadzone online. Możliwy udział w lekcji próbnej. Najbliższy termin: 25 marca
. Kontakt: Kursy języka japońskiego 

 Zajęcia dla dzieci (online)
Przyjmujemy zgłoszenia na zajęcia z języka japońskiego dla dzieci. Możliwy udział w lekcji próbnej
. W razie zainteresowania prosimy o kontakt: Kursy języka japońskiego

 Więcej informacji o naszych kursach języka japońskiego.


Opinie Słuchaczy

Kurs japońskiego Białystok - opinia Kasia-san

 Kasia-san:
Wybór tego kursu to była świetna decyzja. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy i różnorodny sposób, więc nigdy nie było mowy o nudzie. Dużo pracy w grupach i ćwiczenia ‘żywego’ języka podczas konwersacji, a nie wypełnianie monotonnych ćwiczeń z podręcznika. Bardzo dużo się nauczyliśmy nie tylko o samym języku, ale także o kulturze Japonii. Dodatkowo przesympatyczna atmosfera sprawiła, że z niecierpliwością czekałam na każde zajęcia.

Kurs japonskiego Bialystok opinia Przemek san

 Przemek-san:
 Zajęcia bardzo mi się podobają.
Odbywają się w formie gier i zabaw przez co łatwiej przyswaja się wiedzę.
Podoba mi się, że uczymy się wszystkiego równomiernie, a nie nacisk na tylko jedną rzecz.
Poznałem tam wiele ciekawych i miłych osób!


Justyna san
 Justyna-san:

Myślę ze szkola Akari, może się pochwalić bardzo dobrymi opiniami zarówno wśród osób uczących się, jak i tych, którzy zakończyli już swoją przygodę z językiem japońskim. Moim zdaniem takie opinie nie są bezpodstawne. Na lekcjach panuje niesamowicie przyjazna atmosfera, nauczyciele sa wyrozumiali i cierpliwi. Uważam, że istotne jest również to, jak wyglądają zajęcia – nie „kujemy” slowek na pamięć, gdyż same wskakują nam do głów; nasza wiedza nie jest na każdym kroku oceniana – myślę, iż to ważny aspekt. Przede wszystkim, lekcje są zróżnicowane i nie uczymy się tylko znaków i słówek, poznajemy również ogólnie rozumianą kulturę.

paula
 Paula-san:
Oglądając anime stwierdziłam, że japoński fajnie brzmi. Chodziłam też na wykłady organizowane przez Sakura no Ki. Coraz bardziej interesowałam się językiem i kulturą, ale dopiero, kiedy miałam roczną przerwę w nauce, pomyślałam, czemu by nie spróbować czegoś nowego – i zapisałam się na kurs. Zajęcia oceniam bardzo dobrze. Niewielkie grupy pozwalają na dobre poznanie się uczestników, przez co zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze. Nauka odbywa się w formie zabawy, dzięki czemu nie jest męcząca, a poznawanie nowych słówek i konstrukcji sprawia przyjemność.

Kurs japonskiego Białystok - Piotr Piotr-san: Nauka języka japońskiego poprzez kurs AKARI to strzał w dziesiątkę. Nauczyciele w sposób kreatywny, ciekawy i zabawny prowadzą zajęcia. Zwracają szczególną uwagę na wszystkie umiejętności, zarówno rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie. Bogactwo różnorakich materiałów i form nauczania oraz pogłębianie informacji na temat zwyczajów, świąt, życia codziennego i kultury Japończyków  dodatkowo pobudza bakcyla japońskiego. Zajęcia idealne dla wszystkich grup wiekowych. Gorąco polecam.

Poznaj więcej opinii o kursach japońskiego w AKARI!


Powrót na stronę główną – AKARI Nauka języka japońskiego.
jezyk japonski wspolpraca