Kursy języka japońskiego ・ Białystok

Kurs języka japońskiego Białystok
Kursy języka japońskiego w Białymstoku – Japonia bliżej Ciebie!

I na fanów anime, i na miłośników tradycyjnej kultury japońskiej czekają u nas nowe odkrycia!

Kurs języka japońskiego Białystok - język i kulturaJęzyk + kultura japońskaStaramy się wzbogacać i urozmaicać nasze kursy języka japońskiego zgodnie z zainteresowaniami naszych Słuchaczy. W zależności od grupy wprowadzamy zajęcia konwersacyjne w parku lub kawiarni, prowadzimy miniwarsztaty kaligrafii i zakładania yukaty, zajęcia poświęcone sztuce pisania listów, przekazujemy informacje o Edo shigusa, ale też o współczesnej kulturze popularnej.
W roku szkolnym 2019/20 planujemy poprowadzenie warsztatów kulinarnych, krótkiego kursu rysowania mangi lub krótkiego kursu kaligrafii. Uczestnicy zajęć online będą mogli uczestniczyć w dodatkowych zajęciach konwersacyjnych i wykładach o kulturze Japonii :)
NOWOŚĆ!! Mamy zniżkę rodzinną – dla członków tej samej rodziny uczestniczących w naszych zajęciach, nawet jeśli uczą się w różnych grupach czy na różnych poziomach zaawansowania.

 

 

Kurs języka japonskiego Białystok - promocja upominkowaPromocja dla znajomych: Osoby, które polecą nas swoim znajomym, jak również znajomi zapisujący się z polecenia, otrzymają od nas upominek. Jeśli zapisujesz się do nas, bo zachęcił Cię znajomy, nie zapomnij nam o tym powiedzieć! Więcej o promocji upominkowej dla znajomych.

 

kurs japonskiego białystok - lekcja probnaGwarancja zadowolenia: Osoby, które zapiszą się na nasz kurs japońskiego, mają możliwość bezkosztowej rezygnacji w ramach gwarancji zadowolenia. Dowiedz się więcej o gwarancji zadowolenia.
Lektorzy: Kursy prowadzą wspólnie lektor polski i japoński, posiadający potwierdzone certyfikatami przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne. Dzięki temu już od pierwszych zajęć możesz liczyć nie tylko na zrozumiałe wyjaśnienia, ale również oswajać się z wymową rodowitego Japończyka i przełamywać opory przed posługiwaniem się japońskim w rozmowie z cudzoziemcem. Poznaj lektorów: Kursy języka japońskiego w Białymstoku.

Kursy języka japońskiego w Białymstoku – OFERTA 2020/21

szkoła japońskiego Warszawa Białystok

Kursy japońskiego dla początkujących – NOWE GRUPY ONLINE Wakacje 2020 !

Kursy japońskiego online w AKARI Kursy w grupach dla początkujących „od zera”, jak również dla tych, którzy uczyli się już japońskiego. Krótki kurs w dobrym tempie dla tych, którzy nie chcą czekać do października :) Rozpoczęcie 10 lipca. W ramach kursu 32 godziny lekcyjne zajęć (16 spotkań). Możliwość kontynuacji nauki w kolejnym roku szkolnym.
Kursy objęte gwarancją zadowolenia.
☆ Zajęcia trzy razy w tygodniu (3 x 90 min.).
☆ Cena specjalna: 880 zł. Dodatkowo uczniowie i studenci otrzymują zniżkę. Materiały do nauki w cenie. Możliwość wpłat ratalnych.
☆ Miejsce: Zajęcia w ramach kursów wakacyjnych będą się odbywały online.
Możliwość bezpłatnego udziału w różnorodnych warsztatach kulturowych.
☆ Zapytania i zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza kontaktowego. Prosimy o uważne wypełnienie wszystkich pól.


 

Kursy japońskiego od lat cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem!

baner_kursy1

Kursy od lat cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem!

 Osoby, które uczyły się już języka japońskiego i chciałyby dołączyć do którejś z istniejących grup, prosimy o kontakt: kurs języka japońskiego Białystok. Możliwość niezobowiązującego wstępnego zapisu.
☆ 
Gwarancja zadowolenia: 
Osoby, które zapiszą się na nasz kurs japońskiego, mają możliwość bezkosztowej rezygnacji w ramach gwarancji zadowolenia. Dowiedz się więcej o gwarancji zadowolenia.
Istnieje możliwość wpłat ratalnych. Materiały do nauki w cenie.
☆ Miejsce: W roku szkolnym 2020/21 zajęcia odbywają się w sali nr 8 (parter) Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 (róg Al. Piłsudskiego). MAPKA: Kursy języka japońskiego w Białymstoku
Opinie Słuchaczy:  Poznaj opinie o kursach języka japońskiego w AKARI!


Zajęcia z japońskiego na potrzeby specjalne!

Nauka indywidualna
baner_kursy_ind

Zajęcia intensywne
baner_kursy_intens

Intensywność dopasowana do Twoich potrzeb! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: kurs języka japońskiego Białystok.


Kursy japonskiego Warszawa Bialystok kultura
Polecamy także:

Nauka online
Przyjmujemy zgłoszenia na kursy i lekcje indywidualne prowadzone online. Kontakt: Kursy języka japońskiego

 Więcej informacji o naszych kursach języka japońskiego.


Opinie Słuchaczy

Kurs japonskiego Kasia-san

 Kasia-san:
Wybór tego kursu to była świetna decyzja. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy i różnorodny sposób, więc nigdy nie było mowy o nudzie. Dużo pracy w grupach i ćwiczenia ‘żywego’ języka podczas konwersacji, a nie wypełnianie monotonnych ćwiczeń z podręcznika. Bardzo dużo się nauczyliśmy nie tylko o samym języku, ale także o kulturze Japonii. Dodatkowo przesympatyczna atmosfera sprawiła, że z niecierpliwością czekałam na każde zajęcia.

Kurs japonskiego Przemek san

 Przemek-san:
 Zajęcia bardzo mi się podobają.
Odbywają się w formie gier i zabaw przez co łatwiej przyswaja się wiedzę.
Podoba mi się, że uczymy się wszystkiego równomiernie, a nie nacisk na tylko jedną rzecz.
Poznałem tam wiele ciekawych i miłych osób!


Justyna san
 Justyna-san:

Myślę ze szkola Akari, może się pochwalić bardzo dobrymi opiniami zarówno wśród osób uczących się, jak i tych, którzy zakończyli już swoją przygodę z językiem japońskim. Moim zdaniem takie opinie nie są bezpodstawne. Na lekcjach panuje niesamowicie przyjazna atmosfera, nauczyciele sa wyrozumiali i cierpliwi. Uważam, że istotne jest również to, jak wyglądają zajęcia – nie „kujemy” slowek na pamięć, gdyż same wskakuja nam do głów; nasza wiedza nie jest na każdym kroku oceniana – myślę, iż to ważny aspekt. Przede wszystkim, lekcje są zróżnicowane i nie uczymy się tylko znaków i słówek, poznajemy również ogólnie rozumianą kulturę.

paula
 Paula-san:
Oglądając anime stwierdziłam, że japoński fajnie brzmi. Chodziłam też na wykłady organizowane przez Sakura no Ki. Coraz bardziej interesowałam się językiem i kulturą, ale dopiero, kiedy miałam roczną przerwę w nauce, pomyślałam, czemu by nie spróbować czegoś nowego – i zapisałam się na kurs. Zajęcia oceniam bardzo dobrze. Niewielkie grupy pozwalają na dobre poznanie się uczestników, przez co zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze. Nauka odbywa się w formie zabawy, dzięki czemu nie jest męcząca, a poznawanie nowych słówek i konstrukcji sprawia przyjemność.

Kurs japonskiego Białystok - Piotr Piotr-san: Nauka języka japońskiego poprzez kurs AKARI to strzał w dziesiątkę. Nauczyciele w sposób kreatywny, ciekawy i zabawny prowadzą zajęcia. Zwracają szczególną uwagę na wszystkie umiejętności, zarówno rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie. Bogactwo różnorakich materiałów i form nauczania oraz pogłębianie informacji na temat zwyczajów, świąt, życia codziennego i kultury Japończyków  dodatkowo pobudza bakcyla japońskiego. Zajęcia idealne dla wszystkich grup wiekowych. Gorąco polecam.

Poznaj więcej opinii o kursach japońskiego w AKARI!


Powrót na stronę główną – AKARI Nauka języka japońskiego.
jezyk japonski wspolpraca