Kursy języka japońskiego ・ Białystok

Kurs języka japońskiego Białystok
Kursy języka japońskiego w Białymstoku – Japonia bliżej Ciebie!

I na fanów anime, i na miłośników tradycyjnej kultury japońskiej czekają u nas nowe odkrycia!

Osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki języka japońskiego od nowego semestru, prosimy o kontakt: japoński w Białymstoku!

Kurs języka japońskiego Białystok - język i kulturaJęzyk + kultura japońskaStaramy się wzbogacać i urozmaicać nasze kursy języka japońskiego zgodnie z zainteresowaniami naszych Słuchaczy. W zależności od grupy wprowadzamy zajęcia konwersacyjne w parku lub kawiarni, prowadzimy miniwarsztaty kaligrafii i zakładania yukaty, zajęcia poświęcone sztuce pisania listów, przekazujemy informacje o Edo shigusa, ale też o współczesnej kulturze popularnej.

 

Kurs języka japonskiego Białystok - promocja upominkowaPromocja dla znajomych: Osoby, które polecą nas swoim znajomym, jak również znajomi zapisujący się z polecenia, otrzymają od nas upominek. Jeśli zapisujesz się do nas, bo zachęcił Cię znajomy, nie zapomnij nam o tym powiedzieć! Więcej o promocji upominkowej dla znajomych.
NOWOŚĆ!! W roku szkolnym 2017/18 na wszystkich uczestników grupowych kursów czeka smakowity upominek z Japonii :)

 

kurs japonskiego białystok - lekcja probnaGwarancja zadowolenia: Osoby, które zapiszą się na nasz kurs japońskiego, mają możliwość bezkosztowej rezygnacji w ramach gwarancji zadowolenia. Dowiedz się więcej o gwarancji zadowolenia.
Lektorzy: Kursy prowadzą wspólnie lektor polski i japoński, posiadający potwierdzone certyfikatami przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne. Dzięki temu już od pierwszych zajęć możesz liczyć nie tylko na zrozumiałe wyjaśnienia, ale również oswajać się z wymową rodowitego Japończyka i przełamywać opory przed posługiwaniem się japońskim w rozmowie z cudzoziemcem. Poznaj lektorów: Kursy języka japońskiego w Białymstoku.

Kursy języka japońskiego w Białymstoku – OFERTA 2017/18

szkoła japońskiego Warszawa Białystok

GRUPY 2017/18 

Przyjmujemy zapisy do grup na rok szkolny 2017/18.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów języka japońskiego w Białymstoku. Jeśli interesuje Cię któryś z kursów, skontaktuj się na nami – poinformujemy Cię o możliwości dołączenia do istniejących grup lub postaramy się stworzyć nową: kontakt: kurs japońskiego Białystok.

Kursy japońskiego prowadzone przez dwoje dyplomowanych lektorów!

Kurs japońskiego Białystok standardowy

☆ Gwarancja zadowolenia: Osoby, które zapiszą się na nasz kurs japońskiego, mają możliwość bezkosztowej rezygnacji w ramach gwarancji zadowolenia. Dowiedz się więcej o gwarancji zadowolenia.
 Istnieje możliwość wpłat ratalnych. Materiały do nauki w cenie.
☆ Miejsce:
Zajęcia odbywają się w sali nr 8 (parter) Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 (róg Al. Piłsudskiego). MAPKA: Kursy języka japońskiego w Białymstoku
Prowadzący zajęcia: Zajęcia prowadzi wspólnie dwóch lektorów: Ania sensei i Hiroshi sensei.
Opinie Słuchaczy :  Poznaj opinie o naszych kursach!
 Kursy ze zniżką dla uczniów i studentów to propozycja, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem.
Ilość miejsc ograniczona – istnieje możliwość wstępnej rezerwacji !

 Kontakt: Kursy języka japońskiego Białystok


Kursy dla dzieci
kurs japońskiego Białystok dzieci

Prowadzimy już zapisy na rok szkolny 2017/18 !  Kontakt: Kursy języka japońskiego Białystok


Zajęcia z japońskiego na potrzeby specjalne!

Nauka indywidualna
kurs japońskiego Białystok indywidualni

Zajęcia intensywne
Kurs japońskiego intensywny Białystok

Intensywność dopasowana do Twoich potrzeb!Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: kurs języka japońskiego Białystok.


Kursy japonskiego Warszawa Bialystok kultura
Polecamy także:

Nauka przez Skype
Przyjmujemy zgłoszenia na lekcje za pośrednictwem Skype’a. Przykładowa tematyka: Japoński dla początkujących, Japoński w podróży i in. Kontakt: Kursy języka japońskiego

 Więcej informacji o naszych kursach języka japońskiego.

Język japoński AKARI Kontakt


Opinie Słuchaczy

Kurs japonskiego Kasia-san

☆ Kasia-san:
Wybór tego kursu to była świetna decyzja. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy i różnorodny sposób, więc nigdy nie było mowy o nudzie. Dużo pracy w grupach i ćwiczenia ‘żywego’ języka podczas konwersacji, a nie wypełnianie monotonnych ćwiczeń z podręcznika. Bardzo dużo się nauczyliśmy nie tylko o samym języku, ale także o kulturze Japonii. Dodatkowo przesympatyczna atmosfera sprawiła, że z niecierpliwością czekałam na każde zajęcia.

 

Kurs japonskiego Przemek san

 Przemek-san:
 Zajęcia bardzo mi się podobają.
Odbywają się w formie gier i zabaw przez co łatwiej przyswaja się wiedzę.
Podoba mi się, że uczymy się wszystkiego równomiernie, a nie nacisk na tylko jedną rzecz.
Poznałem tam wiele ciekawych i miłych osób!

 

Kurs japońskiego Białystok - opinia Julii☆ Julia-san: Bardzo cieszę się, że trafiłam na tak cudowny kurs języka japońskiego. Od zawsze fascynowałam się językiem japońskim, jak i samą kulturą Japonii. Myślę, że dzięki wspaniałym zajęciom i przemiłym nauczycielom ze szkoły AKARI moje zamiłowanie do Kraju Kwitnącej Wiśni jedynie się pogłębiło. Nie sądziłam, że na jakimkolwiek kursie językowym można nauczyć się tak wiele w zaledwie jeden rok. Teraz przeczytanie tekstu zapisanego w hiraganie lub katakanie nie stanowi już dla mnie większego problemu. Poza tym zajęcia nie są prowadzone „sztywno”. Czas zawsze szybko na nich mija w dobrej atmosferze, a po wyjściu z zajęć nie mogę doczekać się kolejnej lekcji. O samym kursie oraz szkole AKARI można mówić długo i w samych superlatywach. Wszystkim pasjonatom Japonii polecam zapisanie się na kurs językowy w szkole AKARI, by przekonać się na własnej skórze jak wspaniała może być nauka języka japońskiego. ^^

Kurs japonskiego Białystok - Piotr Piotr-san: Nauka języka japońskiego poprzez kurs AKARI to strzał w dziesiątkę. Nauczyciele w sposób kreatywny, ciekawy i zabawny prowadzą zajęcia. Zwracają szczególną uwagę na wszystkie umiejętności, zarówno rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie. Bogactwo różnorakich materiałów i form nauczania oraz pogłębianie informacji na temat zwyczajów, świąt, życia codziennego i kultury Japończyków  dodatkowo pobudza bakcyla japońskiego. Zajęcia idealne dla wszystkich grup wiekowych. Gorąco polecam.


Kurs japonskiego Białystok Inez Inez-san:
Genialna forma zajęć, wspaniała atmosfera, kompetentny lektor, zajęcia grupowe i jednocześnie indywidualne podejście do każdego owocujące przełamaniem bariery językowej.  Polecam każdemu!
Poznaj więcej opinii o naszych kursach!


Powrót na stronę główną – AKARI Nauka języka japońskiego.
jezyk japonski wspolpraca