Kursy języka japońskiego ・ Białystok

Kurs języka japońskiego Białystok
Kursy języka japońskiego w Białymstoku – Japonia bliżej Ciebie!

I na fanów anime, i na miłośników tradycyjnej kultury japońskiej czekają u nas nowe odkrycia!

Kurs języka japońskiego Białystok - język i kulturaJęzyk + kultura japońskaStaramy się wzbogacać i urozmaicać nasze kursy języka japońskiego zgodnie z zainteresowaniami naszych Słuchaczy. W zależności od grupy wprowadzamy zajęcia konwersacyjne w parku lub kawiarni, prowadzimy miniwarsztaty kaligrafii i zakładania yukaty, ale też związane z współczesną kulturą popularną.
W roku szkolnym 2022/23 planujemy poprowadzenie warsztatów kulinarnych, warsztatów mangowego rysowania lub krótkiego kursu rysowania mangi. Warsztaty będą prowadzone stacjonarnie lub online. Uczestnicy zajęć online również będą mogli uczestniczyć w dodatkowych zajęciach konwersacyjnych, warsztatach i wykładach o kulturze Japonii :)

 

Kurs języka japonskiego Białystok - promocja upominkowa

NOWOŚĆ!! Mamy zniżkę rodzinną – dla członków tej samej rodziny uczestniczących w naszych zajęciach, nawet jeśli uczą się w różnych grupach czy na różnych poziomach zaawansowania.
Promocja dla znajomych: Osoby, które polecą nas swoim znajomym, jak również znajomi zapisujący się z polecenia, otrzymają od nas upominek. Z tej promocji można korzystać wielokrotnie, polecając nas nowym znajomym :) Jeśli zapisujesz się do nas, bo zachęcił Cię znajomy, nie zapomnij nam o tym powiedzieć!

 

kurs japonskiego białystok - lekcja probnaGwarancja zadowolenia: Osoby, które zapiszą się na nasz kurs japońskiego, mają możliwość bezkosztowej rezygnacji w ramach gwarancji zadowolenia. Dowiedz się więcej o gwarancji zadowolenia.
Lektorzy: Kursy prowadzone są przez lektora polskiego i japońskiego, lektorzy mają potwierdzone certyfikatami przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne.  Poznaj lektorów: Kursy języka japońskiego w Białymstoku.

 

Kursy języka japońskiego w Białymstoku – OFERTA 2022/23

szkoła japońskiego Warszawa Białystok

Zapisy na kursy japońskiego w Białymstoku na rok 2022/23
☆ 
Prowadzimy zapisy na stacjonarne kursy języka japońskiego w Białymstoku.
Aktualnie przyjmujemy wstępne zgłoszenia, które do niczego nie zobowiązują, ani nie wiążą się z żadnymi opłatami. Oferta kursów poniżej.


 

Kursy japońskiego od lat cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem!

standardowy kurs języka japońskiego Białystok

Kursy od lat cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem!
Z okazji 15. urodzin AKARI ceny kursów utrzymujemy na dotychczasowym poziomie!

☆ Kursy roczne, zajęcia od października do czerwca. Zajęcia grupowe raz w tygodniu w wymiarze dwóch godzin lekcyjnych jednorazowo (łącznie 90 min.). Dostępne grupy na różnych poziomach zaawansowania – możliwość kontynuacji nauki na kolejnym poziomie.
☆ 
Miejsce:
Nasze zajęcia odbywają się w budynku Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 (róg Al. Piłsudskiego).
Możliwość wpłat ratalnych.
☆ Gwarancja zadowolenia: Osoby, które zapiszą się na nasz kurs japońskiego, mają możliwość bezkosztowej rezygnacji w ramach gwarancji zadowolenia. Dowiedz się więcej o gwarancji zadowolenia.
 Ilość miejsc ograniczona. Już teraz można zrobić wstępne zgłoszenie, które nie wiąże się z opłatami – Kontakt: kurs japońskiego.
☆ 
Na uczestników tych kursów czekają też dodatkowe wykłady i warsztaty kulturowe  nieodpłatnie!

Opinie Słuchaczy:  Poznaj opinie o kursach języka japońskiego w AKARI !
 Nasi lektorzy:  
Poznaj nasz zespół:)

Język japoński Warszawa AKARI Kontakt


Zajęcia z japońskiego na potrzeby specjalne!

Nauka indywidualna
kurs języka japońskiego Białystok - nauka indywidualna

Indywidualne lekcje języka japońskiego w cenie:
● 75 zł / 60 min. przy dwóch spotkaniach tygodniowo
● 90 zł / 60 min. przy jednej lekcji tygodniowo
● 100 zł / 90 min. przy dwóch spotkaniach tygodniowo
● 120 zł / 90 min. przy jednej lekcji tygodniowo.

Zajęcia intensywne
intensywny kurs języka japońskiego Białystok

Intensywność dopasowana do Twoich potrzeb! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: kurs języka japońskiego Białystok.


Kursy japonskiego Warszawa Bialystok kultura
Polecamy także:

Nauka online
Przyjmujemy zgłoszenia na kursy i lekcje indywidualne prowadzone online. Kontakt: Kursy języka japońskiego

 Więcej informacji o naszych kursach języka japońskiego.


Opinie Słuchaczy

Kurs japońskiego Białystok - opinia Kasia-san

 Kasia-san:
Wybór tego kursu to była świetna decyzja. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy i różnorodny sposób, więc nigdy nie było mowy o nudzie. Dużo pracy w grupach i ćwiczenia ‘żywego’ języka podczas konwersacji, a nie wypełnianie monotonnych ćwiczeń z podręcznika. Bardzo dużo się nauczyliśmy nie tylko o samym języku, ale także o kulturze Japonii. Dodatkowo przesympatyczna atmosfera sprawiła, że z niecierpliwością czekałam na każde zajęcia.

Kurs japonskiego Bialystok opinia Przemek san

 Przemek-san:
 Zajęcia bardzo mi się podobają.
Odbywają się w formie gier i zabaw przez co łatwiej przyswaja się wiedzę.
Podoba mi się, że uczymy się wszystkiego równomiernie, a nie nacisk na tylko jedną rzecz.
Poznałem tam wiele ciekawych i miłych osób!


Justyna san
 Justyna-san:

Myślę ze szkola Akari, może się pochwalić bardzo dobrymi opiniami zarówno wśród osób uczących się, jak i tych, którzy zakończyli już swoją przygodę z językiem japońskim. Moim zdaniem takie opinie nie są bezpodstawne. Na lekcjach panuje niesamowicie przyjazna atmosfera, nauczyciele sa wyrozumiali i cierpliwi. Uważam, że istotne jest również to, jak wyglądają zajęcia – nie „kujemy” slowek na pamięć, gdyż same wskakuja nam do głów; nasza wiedza nie jest na każdym kroku oceniana – myślę, iż to ważny aspekt. Przede wszystkim, lekcje są zróżnicowane i nie uczymy się tylko znaków i słówek, poznajemy również ogólnie rozumianą kulturę.

paula
 Paula-san:
Oglądając anime stwierdziłam, że japoński fajnie brzmi. Chodziłam też na wykłady organizowane przez Sakura no Ki. Coraz bardziej interesowałam się językiem i kulturą, ale dopiero, kiedy miałam roczną przerwę w nauce, pomyślałam, czemu by nie spróbować czegoś nowego – i zapisałam się na kurs. Zajęcia oceniam bardzo dobrze. Niewielkie grupy pozwalają na dobre poznanie się uczestników, przez co zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze. Nauka odbywa się w formie zabawy, dzięki czemu nie jest męcząca, a poznawanie nowych słówek i konstrukcji sprawia przyjemność.

Kurs japonskiego Białystok - Piotr Piotr-san: Nauka języka japońskiego poprzez kurs AKARI to strzał w dziesiątkę. Nauczyciele w sposób kreatywny, ciekawy i zabawny prowadzą zajęcia. Zwracają szczególną uwagę na wszystkie umiejętności, zarówno rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie. Bogactwo różnorakich materiałów i form nauczania oraz pogłębianie informacji na temat zwyczajów, świąt, życia codziennego i kultury Japończyków  dodatkowo pobudza bakcyla japońskiego. Zajęcia idealne dla wszystkich grup wiekowych. Gorąco polecam.

Poznaj więcej opinii o kursach japońskiego w AKARI!


Powrót na stronę główną – AKARI Nauka języka japońskiego.
jezyk japonski wspolpraca