Kursy języka japońskiego ・ Białystok

Kurs języka japońskiego Białystok
Kursy języka japońskiego w Białymstoku – Japonia bliżej Ciebie!

I na fanów anime, i na miłośników tradycyjnej kultury japońskiej czekają u nas nowe odkrycia!

Osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki języka japońskiego od nowego semestru, prosimy o kontakt: japoński w Białymstoku!

Kurs języka japońskiego Białystok - język i kulturaJęzyk + kultura japońska:Staramy się wzbogacać i urozmaicać nasze kursy języka japońskiego zgodnie z zainteresowaniami naszych Słuchaczy. W zależności od grupy wprowadzamy zajęcia konwersacyjne w parku lub kawiarni, prowadzimy miniwarsztaty kaligrafii i zakładania yukaty, zajęcia poświęcone sztuce pisania listów, przekazujemy informacje o Edo shigusa, ale też o współczesnej kulturze popularnej.

 

Kurs języka japonskiego Białystok - promocja upominkowaPromocja upominkowa: Osoby, które polecą nas swoim znajomym, otrzymają upominek w przypadku zapisania się znajomego i uczestnictwa w kursie do jego zakończenia. Znajomy z polecenia również otrzyma upominek z Japonii. Jeśli zapisujesz się do nas, bo zachęcił Cię znajomy, nie zapomnij nam o tym powiedzieć!

 

kurs japonskiego białystok - lekcja probnaLekcje próbne: Osobom zainteresowanym naszymi kursami oferujemy możliwość udziału w lekcji próbnej. Najbliższe lekcje próbne odbędą się 24 i 25 maja. W sprawie rezerwacji miejsca prosimy o kontakt: Język japoński w terminie do 22 maja.
Lektorzy: Kursy prowadzą wspólnie lektor polski i japoński, posiadający potwierdzone certyfikatami przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne. Dzięki temu już od pierwszych zajęć możesz liczyć nie tylko na zrozumiałe wyjaśnienia, ale również oswajać się z wymową rodowitego Japończyka i przełamywać opory przed posługiwaniem się japońskim w rozmowie z cudzoziemcem. Poznaj lektorów: Kursy języka japońskiego w Białymstoku.

Kursy języka japońskiego w Białymstoku – OFERTA 2017/18

szkoła japońskiego Warszawa Białystok

GRUPY 2017/18 

Przyjmujemy zapisy do grup na rok szkolny 2017/18.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów języka japońskiego w Białymstoku. Jeśli interesuje Cię któryś z kursów, skontaktuj się na nami – poinformujemy Cię o możliwości dołączenia do istniejących grup lub postaramy się stworzyć nową: kontakt: kurs japońskiego Białystok.

Kursy japońskiego prowadzone przez dwoje dyplomowanych lektorów!

Kurs języka japońskiego Białystok - kursy standardowe

Miejsce: Zajęcia odbywają się w sali nr 8 (parter) Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 (róg Al. Piłsudskiego). MAPKA: Kursy języka japońskiego w Białymstoku
Prowadzący zajęcia: Zajęcia prowadzi wspólnie dwóch lektorów: Ania sensei i Hiroshi sensei. Materiały do nauki w cenie.
Opinie Słuchaczy Poznaj opinie o naszych kursach!
Kontakt: Kursy języka japońskiego Białystok


Zajęcia z japońskiego na potrzeby specjalne!

Nauka japońskiego Białystok - lekcje indywidualne
Kurs języka japońskiego Białystok - kursy intensywne

Intensywność dopasowana do Twoich potrzeb!Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: kurs języka japońskiego Białystok.


Kursy japonskiego Warszawa Bialystok kultura
Polecamy także:

Nauka przez Skype:
Przyjmujemy zgłoszenia na lekcje za pośrednictwem Skype’a. Przykładowa tematyka: Japoński dla początkujących, Japoński w podróży i in. Kontakt: Kursy języka japońskiego

Kursy dla dzieci:
Prowadzimy już zapisy na rok szkolny 2016/17 !  Kontakt: Kursy języka japońskiego Białystok

 Więcej informacji o naszych kursach języka japońskiego.
Język japoński AKARI Kontakt

Opinie Słuchaczy
Kurs japonskiego Białystok - Piotr
Piotr-san: Nauka języka japońskiego poprzez kurs AKARI to strzał w dziesiątkę. Nauczyciele w sposób kreatywny, ciekawy i zabawny prowadzą zajęcia. Zwracają szczególną uwagę na wszystkie umiejętności, zarówno rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie. Bogactwo różnorakich materiałów i form nauczania oraz pogłębianie informacji na temat zwyczajów, świąt, życia codziennego i kultury Japończyków  dodatkowo pobudza bakcyla japońskiego. Zajęcia idealne dla wszystkich grup wiekowych. Gorąco polecam.


Kurs japonskiego Białystok Inez Inez-san:
Genialna forma zajęć, wspaniała atmosfera, kompetentny lektor, zajęcia grupowe i jednocześnie indywidualne podejście do każdego owocujące przełamaniem bariery językowej.  Polecam każdemu!
Poznaj więcej opinii o naszych kursach!


Powrót na stronę główną – AKARI Nauka języka japońskiego.
jezyk japonski wspolpraca