Kursy języka japońskiego – Opinie Słuchaczy

akari_opinieNasi uczniowie to osoby o różnych zainteresowaniach i potrzebach. Niektórzy zapisali się na kurs japońskiego z myślą o planowanym wyjeździe na stypendium lub w podróż do Japonii. Inni uczą się, bo takie mają hobby, albo też znajomość języka japońskiego ma pomóc im w pogłębieniu znajomości tego, co ich fascynuje. Jeszcze inni traktują udział w kursie jako oddech po dniu w pracy czy szkole.
Kurs japońskiego Warszawa Bialystok kultura
Staramy się odpowiadać na potrzeby wszystkich i wspierać ich w poznawaniu języka i kultury Japonii. Wielu z naszych Słuchaczy pomyślnie zdaje egzaminy JLPT na kolejnych poziomach lub wyjeżdża na stypendia do Japonii. Wielu decyduje się na studia japonistyczne. Ci, którzy nie wiążą swojej przyszłości zawodowej z językiem japońskim, a uczą się dla czystej przyjemności, często wyjeżdżają w podróż marzeń do Japonii i tam w praktyce wykorzystują zdobywane na kursie umiejętności. Inni realizują fascynację kulturą japońską uczestnicząc w konwentach.
Jesteśmy otwarci na wszystkich.
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Słuchaczy o naszych kursach.

Kurs japońskiego w AKARI – Poznaj opinie uczestników!


Monika-san:
Chodziłam na kurs japońskiego w AKARI przez 3 lata i mogę spokojnie powiedzieć, że jest to najlepszy wybór dla każdego kto uwielbia Japonię.
Zajęcia są prowadzone w naprawdę świetnej atmosferze, oprócz świetnie tłumaczonego materiału oraz słówek potrzebnych od zaraz, można naprawdę przyjemnie spędzić czas;) Polecam wszystkim! ^w^


Kurs japonskiego warszawa - opinia Leny Lena-san:
Na zajęcia przychodzę chętnie i nigdy się na nich nie nudzę. Uczymy się bardzo dużo nowych i ciekawych rzeczy, a nauczyciele są zawsze pomocni. Najbardziej podoba mi się nauka znaków (=^w^=). Na ostatnich zajęciach z kaligrafii podobało mi się to, że dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy oraz mogłam spróbować namalować kilka znaków. Polecam te zajęcia z całego serca! ♡


Kurs japonskiego Przemek san

☆ Przemek-san:
Zajęcia bardzo mi się podobają. Odbywają się w formie gier i zabaw przez co łatwiej przyswaja się wiedzę.
Podoba mi się, że uczymy się wszystkiego równomiernie, a nie nacisk na tylko jedną rzecz.
Poznałem tam wiele ciekawych i miłych osób!

 


AKARI KALINA SAN Kalina-san:
Nauka języka japońskiego w Akari to czysta przyjemność.
Zajęcia są ciekawe i odbywają się w miłej, przyjaznej atmosferze.
Dodatkowo można skorzystać z różnego rodzaju warsztatów np. rysowania mangi czy gotowanie potraw japońskich. Rewelacja!
Dużym plusem jest także to, że zajęcia odbywają się w centrum. Łatwo dotrzeć nawet z poza Warszawy.
Polecam wszystkim zainteresowanym Japonią, jej kulturą i językiem :)


Kurs japońskiego Warszawa - opinia Igi

Iga-san:
Było wspaniale!
Każda lekcja prowadzona z pomysłem.
Wszyscy czekają na piątek, bo weekend, a ja czekam na piątek, bo japoński ♡


AKARI Paulina san Paulina-san:
Bardzo polecam szkołę AKARI każdemu, kto myśli o rozpoczęciu nauki języka japońskiego. Wszystkiego nauczyłam się od podstaw, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, wiedza przekazywana jest nie tylko przez samą teorię, ale także praktykę co mile mnie zaskoczyło i wprowadzało luźny klimat. Uczyliśmy się przez gry, zabawy zespołowe oraz dialogi. Mimo różnego wieku uczestników atmosfera była super. W sytuacji, w której nie mogłam uczestniczyć na zajęciach zaległe materiały miałam zawsze przesyłane na e-mail. Oprócz samej nauki języka japońskiego mogłam zapoznać się również z kulturą Japonii. Na koniec zajęć nauczyciele poświęcali zawsze 15 minut na opowiedzenie nam o tradycjach lub świętach w Japonii. Dodatkowo poza zajęciami, co było dla mnie bardzo dużym plusem, odbywały się różne kursy takie jak np. kuchni japońskiej, rysowania mangi czy zakładania kimona.  Bardzo różnorodnie, w fajnej cenie i ciekawie. Jestem bardzo zadowolona.


Kurs japonskiego Kasia-san Kasia-san:
Wybór tego kursu to była świetna decyzja. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy i różnorodny sposób, więc nigdy nie było mowy o nudzie. Dużo pracy w grupach i ćwiczenia ‘żywego’ języka podczas konwersacji, a nie wypełnianie monotonnych ćwiczeń z podręcznika. Bardzo dużo się nauczyliśmy nie tylko o samym języku, ale także o kulturze Japonii. Dodatkowo przesympatyczna atmosfera sprawiła, że z niecierpliwością czekałam na każde zajęcia.


Kurs japońskiego Warszawa - opinia JuliiJulia-san:
Subarashii! Kurs jest prowadzony bardzo profesjonalnie, ale jednocześnie w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekcje są angażujące, robimy wiele rzeczy, włącznie z czytaniem, pisaniem, i słuchaniem piosenek. Nauczyciele naprawdę wspierają wszystkich, aby jak najlepiej się nauczyli. Miałam szansę poznać wiele wspaniałych osób, które dzielą moją pasję poznawania japońskiej kultury, języka i, oczywiście, anime :) Każdy znajdzie tu coś dla siebie!


Jezyk Japonski Justyna-san AKARI Justyna-san:
Myślę ze szkoła Akari, może się pochwalić bardzo dobrymi opiniami zarówno wśród osób uczących się, jak i tych, którzy zakończyli już swoją przygodę z językiem japońskim. Moim zdaniem takie opinie , nie są bezpodstawne. Na lekcjach panuje niesamowicie przyjazna atmosfera, nauczyciele są wyrozumiali i cierpliwi. Uważam że, istotny jest również fakt, jak wyglądają zajęcia – nie „kujemy” słówek na pamięć, gdyż same wskakują nam do głów; nasza wiedza nie jest na każdym kroku oceniana – myślę iż to ważny aspekt. Przede wszystkim, lekcje są zróżnicowane i nie uczymy się tylko znaków i słówek, poznajemy również ogólnie rozumianą kulturę. Wręcz sami możemy jej doznać poprzez liczne warsztaty, ale także na zajęciach. Jestem również pod wrażeniem dobrego zorganizowania nauczycieli i tego z jaką pasja chcą nam ułatwić przyswajanie wiedzy. Myślę ze każda osoba, choćby w małym stopniu zainteresowana japońska kultura, będzie się tutaj czuła jak w raju. Zdecydowanie polecam zapisanie się na zajęcia z języka japońskiego. Ten rok był dla mnie niesamowitym przeżyciem i chciałabym to powtórzyć w następnym roku.


AKARI Anastasiia san Anastasiia san:
Moim zdaniem w szkole AKARI  zawsze panuje miła i przyjazna atmosfera.
Nauczyciele są cudowni i zawsze pomogą.
Kursy są zrozumiałe i dobrze wytłumaczone.
Polecam wszystkim, którzy marzą o nauczeniu się języka japońskiego.


Kurs japonskiego Ola i Julia

Ola-san & Julia-san:
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Materiał dobrze dobrany i opracowany, wszystko, co jest potrzebne do podstaw nauki japońskiego na początku, jak i bardziej zaawansowane tematy dla osób uczęszczających dłużej na kurs. Zajęcia nie opierają się na samej nauce, ale też na poznawaniu kultury i zwyczajów panujących w Japonii. Integracja w grupie i atmosfera pozwalaja na jeszcze lepsze oswojenie się z językiem.


Nadia san kurs japońskiego Białystok opinia

Nadia-san:
Już po roku uczęszczania na kurs czuję, że nauczyłam się znacznie więcej, niż spodziewałam. A to wszystko za sprawą skoordynowanych zajęć, prowadzonych w przemiłej i komfortowej atmosferze przez przyjaznych nauczycieli. Poznajemy kulturę japońską na równym poziomie z żywym językiem we wspólnej rozmowie i jego zapisem, co jeszcze bardziej wkręca i satysfakcjonuje (๑>◡<๑)   Kurs AKARI to także wspaniała okazja do poznania ludzi, z którymi dzieli się pasje i zainteresowania. Każde zajęcia sprawiają, że promienieję!


AKARI Martyna sanMartyna-san:
Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu nauka jest łatwiejsza.
Można poznać tam też wspaniałych ludzi.
Atmosfera jest bardzo luźna i miła.


Kurs japonskiego Warszawa -opinia Ani M.☆ Ania-san:
Idealny kurs japońskiego, nie tylko uczący języka, ale też posługiwania się nim w rozmowie. Zaczęłam się uczyć japońskiego, bo wydawał mi się ciekawy, ale dzięki zajęciom z Akari zaczęła mnie interesować rownież kultura i różnorodność Japonii. Na lekcjach uczymy się m.in. słuchania ze zrozumieniem, czytania oraz opisywania. Prowadzimy również, w ramach ćwiczeń, wiele tematycznych dialogów po japońsku. Bardzo polecam!


Kurs japońskiego Białystok - Magda san

Magda-san:
Jeszcze nie było takich zajęć, z których nie wróciłabym z uśmiechem :)
Nauka poprzez gry i zabawy, oglądanie filmów o kulturze japońskiej i niepowtarzalna atmosfera. Uczenie się nowych zwrotów, zasad pisowni i ćwiczenie wymowy odbywa się bardzo przyjemnie. Nawet nie zauważyłam, że minął już rok mojej nauki japońskiego w AKARI, ale nawet po tych 9 miesiącach mogę śmiało i szczerze polecić ten kurs innym! 😀


Język japoński sakura Justyna-san:
Kurs był jak najbardziej na jak najwyższym poziomie. Na zajęciach panuje bardzo przyjemna atmosfera, a dzięki kreatywności lektorów lekcje są bardzo urozmaicone i skupiają się nie tylko na nauce języka, ale również na poznaniu kraju i jego kultury. Dlatego też jestem bardzo zadowolona z tej szkoły i kursu.


AKARI Jezyk Japonski Maciej san Maciej -san:
Kurs prowadzony jest w sposób ciekawy i różnorodny, umożliwiający efektywną naukę poprzez liczne konwersacje, gry i pracę w grupach. Nauka hiragany oraz katakany na bieżąco, wraz z materiałem tematycznym, znacząco ułatwia przyswojenie wiedzy (pomagają w tym również prace domowe). Oprócz kwestii językowych na zajęciach poruszane są również aspekty kulturowe, co stanowi niezmiernie interesujący i przydatny dodatek do nauki języka. Dużym plusem są elastyczne terminy zajęć – osoba pracująca może znaleźć czas na naukę w sobotę, lub, w przypadku nieobecności, odrobić zajęcia z inną grupą. Na samych zajęciach panuje przyjazna atmosfera i zawsze jest wesoło. Już nie mogę doczekać się kolejnego roku!


Marta-san:

Zajęcia bardzo fajne.
Podobała mi się nauka znaków i rozmowy.


Kurs japonskiego Warszawa i Białystok - opinia Kasi Po prawie 2 latach nauki japońskiego w szkole AKARI (większość czasu w Białymstoku, a od niedawna w Warszawie) mogę śmiało polecić ten kurs wszystkim, którzy szukają nauki poprzez zabawę oraz przyjaznej atmosfery na zajęciach :) Kurs jest moim zdaniem dość efektywny, uczy rzeczy naprawdę przydatnych i pozwala je utrwalić bezpośrednio na zajęciach, praktycznie bez powtarzania materiału samemu w domu. Gorąco polecam :)

 

Kasia-san:


Kursy japońskiego Warszawa - opinia Maćka

 Maciej-san:
Kurs bardzo dobry.
Przyswajam nową wiedzę w miarę szybko i z chęcią przychodzę na kolejne zajęcia :)
Materiał przedstawiany jest w jasny i prosty sposób, plusem jest też powtarzanie materiału z zajęć na zajęcia. Miła atmosfera :)


Kurs japońskiego Warszawa - opinia ZosiZosia-san:
Bardzo sympatyczni i zawsze pomocni nauczyciele. Każde zajęcia są bardzo dobrze przygotowane, lektorzy używają ciekawych materiałów, np. pokazują nam gazety przywiezione z Japonii, oglądamy też filmy przybliżające nam jej kulturę.
Na zajęciach dużo mówimy, dzięki czemu od razu uczymy się w praktyce wykorzystywać poznane zwroty.
Do tego panuje bardzo przyjazna atmosfera :)


Kurs japońskiego Warszawa - opinia Wiktorii Wiktoria-san:
Skończyłam dopiero pierwszy rok kursu i czuje że bardzo zbliżył mnie do japońskiej kultury, którą kocham. Kurs jest prowadzony profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze.
Materiał jest bardzo dobrze rozłoży a zajęcia są prowadzone ciekawie. Praca w grupie udoskonala nasze umiejętności wypowiedzi.  Uważam że ten kurs to świetny wybór.


Sara-san:
W AKARI podoba mi się przede wszystkim atmosfera. nauka przez zabawę. To, że zajęcia były motywujące. Zawsze można liczyć na pomoc lektora. W razie jakichkolwiek wątpliwości można poprosić o dodatkowe wyjaśnienie czy pomoc w ćwiczeniu. Zajęcia umożliwiły nam też poznanie kultury Japonii, która nie sprowadza się tylko do sushi :) Języka japońskiego zaczęłam się uczyć, ponieważ chciałam obejrzeć w oryginale, bez napisów, japoński horror. A teraz korzystam z japońskiego przede wszystkim w kontaktach ze znajomymi z Japonii – mogę bez problemu pisać maile, listy czy rozmawiać z nimi przez Skype’a.


Kurs japońskiego - opinia Pauli

Paula-san:
Oglądając anime stwierdziłam, że japoński fajnie brzmi. Chodziłam też na wykłady organizowane przez Sakura no Ki. Coraz bardziej interesowałam się językiem i kulturą, ale dopiero, kiedy miałam roczną przerwę w nauce, pomyślałam, czemu by nie spróbować czegoś nowego – i zapisałam się na kurs. Zajęcia oceniam bardzo dobrze. Niewielkie grupy pozwalają na dobre poznanie się uczestników, przez co zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze. Nauka odbywa się w formie zabawy, dzięki czemu nie jest męcząca, a poznawanie nowych słówek i konstrukcji sprawia przyjemność.


Kurs japońskiego Kasia Kasia-san:
Języka japońskiego zaczęłam się uczyć pod wpływem fascynacji japońską muzyką i filmem. Słuchałam Ayumi Hamasaki, oglądałam filmy Hayao Miyazakiego i Akiry Kurosawy. Lektorzy w AKARI kładą nacisk przede wszystkim na komunikację, co sprawia, że uczniowie nawet na niższych poziomach są w stanie dogadać się z Japończykami. Dodatkowo zajęcia organizowane są w bardzo atrakcyjny sposób, odbywają się w przyjemnej atmosferze i absolutnie nie da się na nich nudzić!


Kurs japońskiego Warszawa - opinia Oli

Ola-san:
Zajęcia w szkole AKARI są świetne ^^. Ciągle coś ćwiczymy, piszemy i rozmawiamy, więc nie można się nudzić. Materiał jest opracowany w taki sposób, że każdy go zrozumie. A nawet jeśli nie, nauczyciele zawsze pomogą i wytłumaczą. Na zajęciach panuje przyjemna, wesoła atmosfera. Serdecznie polecam wszystkim miłośnikom Japonii ^w^


Kurs japońskiego Warszawa - opinia Poli Pola-san:
Absolutnie sugoi !
Uwielbiam tu przychodzić, atmosfera jest wspaniała i bardzo dużo się uczymy.
Bardzo mi się podobało uzupełnianie tekstów piosenek (to swego rodzaju słowniczki =^w^=)
oraz zajęcia dodatkowe (te, na których byłam, były bardzo fajne).

Kurs japonskiego Piotr Piotr-san:
Nauka języka japońskiego poprzez kurs AKARI to strzał w dziesiątkę. Nauczyciele w sposób kreatywny, ciekawy i zabawny prowadzą zajęcia. Zwracają szczególną uwagę na wszystkie umiejętność, zarówno rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie. Bogactwo różnorakich materiałów i form nauczania oraz pogłębianie informacji na temat zwyczajów, świąt, życiu codziennym i kulturze Japończyków  dodatkowo pobudza bakcyla japońskiego. Zajęcia idealne dla wszystkich grup wiekowych. Gorąco polecam.


Kurs japońskiego Warszawa - opinia Kasi K. Kasia-san:
Kurs jest super :)
Dobre tempo, a dzięki powtórzeniom łatwo utrwalić materiał.
Fajnie, że zajęcia są różnorodne – wszystkie elementy lubię :)


Kurs japonskiego Warszawa - opinia Ani 1 ☆ Ania-san:
Kurs jest prowadzony w ciekawy sposób. Ja osobiście dużo wynoszę z zajęć. Podobało mi się przykładanie do nauki pisma, również to, że na każde zajęcia przypada praca domowa, dzięki czemu możemy ćwiczyć poza kursem.


Kurs japońskiego Białystok - opinia Julii☆ Julia-san:
Bardzo cieszę się, że trafiłam na tak cudowny kurs języka japońskiego. Od zawsze fascynowałam się językiem japońskim, jak i samą kulturą Japonii. Myślę, że dzięki wspaniałym zajęciom i przemiłym nauczycielom ze szkoły AKARI moje zamiłowanie do Kraju Kwitnącej Wiśni jedynie się pogłębiło. Nie sądziłam, że na jakimkolwiek kursie językowym można nauczyć się tak wiele w zaledwie jeden rok. Teraz przeczytanie tekstu zapisanego w hiraganie lub katakanie nie stanowi już dla mnie większego problemu. Poza tym zajęcia nie są prowadzone „sztywno”. Czas zawsze szybko na nich mija w dobrej atmosferze, a po wyjściu z zajęć nie mogę doczekać się kolejnej lekcji. O samym kursie oraz szkole AKARI można mówić długo i w samych superlatywach. Wszystkim pasjonatom Japonii polecam zapisanie się na kurs językowy w szkole AKARI, by przekonać się na własnej skórze jak wspaniała może być nauka języka japońskiego. ^^


Kurs japonskiego Warszawa - Michalina Michalina-san:
Kurs bardzo przyjemny, zawsze wychodzę roześmiana. Podobało mi się czytanie bez użycia oczu i gra z krzesłami. Podobają mi się filmiki, japońskie ulotki i praca w grupach (zwłaszcza konkursy). Ciekawe są też uwagi dotyczące życia w Japonii i warsztaty kaligrafii. Nauczyciele bardzo fajni ^^


Kuchnia japońska - potrawy Kanako sensei


Kurs języka japońskiego Warszawa - opinia Natalii

Natalia-san:
Moja ocena kursu to 5/5.
Uczymy się przydatnych i praktycznych zwrotów, tempo nauki jest moim zdaniem odpowiednie.
Super, że mamy powtórki.
Przyjemna atmosfera dzięki prowadzącym :)


Kurs japonskiego InezInez-san:
Genialna forma zajęć, wspaniała atmosfera, kompetentny lektor, zajęcia grupowe i jednocześnie indywidualne podejście do każdego owocujące przełamaniem bariery językowej.
Polecam każdemu!


Kurs japonskiego - opinia Mariusza Mariusz-san:
Kurs oferuje możliwość znalezienia ciekawostek dla dużych i małych. Praca w grupach pozwala na wszechstronne sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności. Bardzo podobały mi się quizy związane z kreatywnym rozwiązywaniem zadań tekstowych, zadania w grupach jak i ćwiczenia ze słuchu.


Język japoński sakura różowa Magda-san:
Podobało mi się wszystko: interaktywne ćwiczenia, współuczestnicy, senseie, przejrzysta treść, praca w grupach, filmy i nawet prace domowe. Najlepsze miejsce do nauki języka japońskiego w całym mieście, kraju i na świecie.


Kurs japonskiego Warszawa - opinia Weroniki Weronika-san:
Jestem naprawdę zadowolona z kursu. Zajęcia są prowadzone w kreatywny sposób, dzięki czemu mogę łatwo przyswoić nową wiedzę i z chęcią przychodzę na kolejne lekcje. Dużym plusem jest praca w grupach i nauka poprzez różnego rodzaju zabawy. Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera, a oprócz nauki języka mogę również poznać kraj i jego kulturę. Gorąco polecam :)


Kurs języka japońskiego - opinia Karoliny

 Karolina-san:
Kurs oceniam na 10/10 :)
Szczególnie podobało mi się oglądanie filmów na temat Japonii,
jej kultury i życia Japończyków.


Luiza-san:
Japonią zaczęłam się interesować odkąd skończyłam 5 lat. Zawsze podobało mi się brzmienie tego języka i od 2010 roku sukcesywnie uczęszczam na zajęcia w AKARI. Nie zdawałam może żadnego międzynarodowego egzaminu z japońskiego gdyż „przy okazji” studiowałam medycynę. Mimo ciężkich zajęć na studiach prawie nigdy nie opuściłam zajęć w AKARI! Każda lekcja jest bardzo cenna i zawsze wynoszę z niej nowe słownictwo, konstrukcje gramatyczne czy znaki kanji. Dodatkowym atutem jest przemiła atmosfera na zajęciach :). O tym jak bardzo przydatne były moje zajęcia przekonałam się w czasie pobytu w Japonii. Wszystko, czego się nauczyłam w czasie zajęć, przydało mi się w czasie konwersacji z Japończykami. Dodatkowo w trakcie zajęć w AKARI nauczyłam się solidnych podstaw japońskiej etykiety, co wywołało podziw u Japończyków. Jest to bardzo ważne, by uczyć się żywego języka i zachowań w kraju nim władającym. Dzięki AKARI dostałam wszystko. Solidną naukę, lekarstwo na smutne dni i możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Język japoński na zawsze pozostanie w mojej głowie i sercu :)


Kurs japońskiego Warszawa - opinia Tomka M. Tomek-san:
Zajęcia z języka japońskiego prowadzone przez szkołę AKARI – SUPER! Podoba mi się strona praktyczna nauki ( ciekawe ćwiczenia z nauki mówienia jak i pisania ), a także atmosfera na zajęciach i zaangażowanie osób prowadzących zajęcia. Kurs prowadzony jest bardzo profesjonalnie, godny polecenia.


Kurs języka japońskiego - opinia Gosi

Gosia-san:
Zajęcia języka japońskiego w szkole AKARI są dla mnie odskocznią od codzienności. Zagłębiam się podczas nich w inną kulturę, poznaję coraz to nowe poglądy na świat, wymieniam się uwagami i spostrzeżeniami z innymi, wspaniałymi uczestnikami kursu. Uczę się go z własnego zainteresowania Japonią oraz anime i mangami. =^-^= Kurs przepełniony jest pasją, ciekawostkami, czytankami, piosenkami, śmiechem, ale także często nieznaną Polakom ciszą. Podczas tłumaczenia zagadnień wszyscy z uwagą słuchają. Pomaga to skoncentrować się na temacie i podążać myślami za naszymi przemiłymi wykładowcami. (^-^) Jestem niezmiernie usatysfakcjonowana moim uczestnictwem w kursie, ten rok był pełen odkryć. Wszystkie aspekty odnośnie nauczania były dopracowane ze stereotypową, japońską dokładnością. Atmosfera sprzyja nauce, a czas przeznaczony na lekcje mija w okamgnieniu! Bardzo serdecznie polecam wszystkim, którzy odkryli w sobie miłość do Japonii, języka japońskiego, ciekawość świata. <3


Kurs japońskiego Warszawa - opinia Andrzeja Andrzejsan:
Na zajęciach jest dużo zabawy, tempo nauki jest dość szybkie,  ale każdy spokojnie nadąży. Ponadto kurs cechują: przyjazna atmosfera, dobrze wytłumaczone zagadnienia, dobra lokalizacja i dogodne godziny. W dodatku cena jest bardzo atrakcyjna, a w razie opuszczenia zajęć można liczyć na otrzymanie materiałów pocztą elektroniczną.


  Ania-san:
Japońskiego zaczęłam się uczyć (i nie jestem tutaj wyjątkiem) po kilkuletniej fascynacji mangą, anime, muzyką i popkulturą Japonii. Jednak to język szybko wysunął się na pierwszy plan i to na nim skupiłam większość swojej energii. Było mi o tyle łatwiej, że zajęcia w AKARI od samego początku nastawione są na komunikację i bardzo podoba mi się, że tematy często dotyczą współczesnej kultury. A teraz, nawet po dłuuuugiej przerwie w nauce, dzięki Senseiom i ich wyrozumiałości powrót jest dużo łatwiejszy i całkowicie bezbolesny.


Kurs-japońskiego-Białystok-opinia-Justyny Justyna-san:
Moje zamiłowanie do języka japońskiego tak naprawdę zapoczątkowała koleżanka która uczyła się tego języka w domu. Stwierdziłam, że to musi być ciekawe, więc postanowiłam spróbować swoich sił i zapisałam się na kurs. Okazało się to świetnym pomysłem. Na początku nie wierzyłam, że mi się uda opanować chociaż podstawy języka, ale lekcje są prowadzone w taki sposób, że wszystko samo wchodzi do głowy. Nawet nie zauważyłam kiedy nauczyłam się alfabetu i wielu przydatnych zwrotów!


Szymon-san:
Jestem bardzo zadowolony z kursu i myślę, że mógłbym go polecić każdemu zainteresowanemu nauką języka japońskiego. Bardzo podobała mi się możliwość ćwiczenia poznanych wiadomości w rozmowach i obecność native speakera. Mimo zmęczenia szkołą, na zajęcia zawsze przychodziłem (i wracałem) genki.


Kurs japonskiego Warszawa - opinia Oli

Ola-san:
Jestem naprawdę zadowolona z kursu, a jego największymi plusami są: nauka przez zabawę, miła atmosfera, dostosowywanie kursu do potrzeb grupy, poznawanie wielu ciekawostek o Japonii oraz dwóch doświadczonych lektorów na zajęciach :)


AKARI kursy języka japońskiego Manga,Anime,JLPT3


Weronika-san:
Jak dotąd kurs bardzo mi się podoba. Panuje przyjazna atmosfera, materiał jest dobrze objaśniony, a dodatkowo gramy w różne gry, które nie tylko są świetną zabawą, lecz również dobrym sposobem na utrwalenie wiedzy. Najbardziej spodobała mi się gra, w której na stole poukładane były karty z hiraganą, a naszym zadaniem było jak najszybciej odszukać dany znak.


Kurs japońskiego - opinia KarolinyKarolina-san:
Od kiedy byłam małym dzieckiem fascynowałam się Japonią. Zawsze pragnęłam uczyć się tego języka, lecz zanim do tego doszło minęło trochę czasu. Pierwszy rok jest praktycznie za mną i bardzo się cieszę, że właśnie tu trafiłam. Lekcje prowadzone są zawsze w zabawny sposób, można nauczyć się wielu przydatnych rzeczy. Mocna strona tej szkoły to prowadzenie zajęć przez dwóch lektorów jednocześnie. Serdecznie polecam AKARI! :)


Justyna-san:
Kurs bardzo mi się podoba. Poleciłabym znajomym, którzy interesują się Japonią. Wszystko jest dokładnie tłumaczone i wykonywane we właściwym tempie, więc można się zastanowić nad danym tematem i dopytać, jeśli się czegoś nie wie. Podobały mi się filmiki, ciekawostki opowiadane przez nauczycieli i gry zespołowe.

Warsztaty kultury japońskiej

Gosia-san:
Jestem usatysfakcjonowana z poziomu kursu i ilości wiedzy, którą tutaj otrzymuję. Podobają mi się ciekawostki o kulturze Japonii. Podobają mi się też ćwiczenia, w których mogę wykorzystać język w praktyce (np. mówienie) i nieco niekonwencjonalne formy przekazywania wiedzy, np. słuchanie piosenek, oglądanie krótkich filmików.


Nauka japońskiego online - opinia Adama Adam-san:
Korzystam z możliwości nauki języka japońskiego online i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Podczas lekcji niczego mi nie brakuje. Lektorzy dokładają wszelkich starań, aby umiejętnie wyjaśnić wszystkie nurtujące mnie zagadnienia. Dzięki tym lekcjom mam również możliwość porozmawiać z rodowitym Japończykiem o ulubionym anime, mandze, czy choćby o tym, co robię w wolnym czasie. Nawet prace domowe to sama przyjemność! 😀 Gorąco polecam! :)
Nauka japońskiego online

Ela-san:
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Bez dodatkowej nauki wszystko pamiętam i lepiej mówię po japońsku. Szczególnie podobało mi się uzupełnianie tekstów piosenki i ćwiczenia z „wstawaniem z krzesła, jeśli zdanie odnosi się do mnie”. Podobają mi się też filmy i wszelkie ciekawostki o kulturze Japonii.


 

Michał-san:
Bardzo miła atmosfera, która zachęca do uczestniczenia w zajęciach oraz dobrze przygotowani lektorzy sprawiają, że kurs oceniam bardzo dobrze. Podobało mi się słuchanie piosenek z uzupełnianiem luk, nauka w formie gier typu głuchy telefon, pisanie dialogów i tekstów. Quizy prawda-fałsz o Japonii. Dodatkowo wprowadzenie czytania w języku japońskim.


Kurs japońskiego - opinia Moniki Monika-san:
Wkrótce kończę trzeci rok nauki. Swoje umiejętności sprawdziłam podczas podróży do Japonii – Japończycy rozumieli mnie, a ja ich – spokojnie się dogadywaliśmy, a teraz kontaktujemy się mailowo – także w języku japońskim. ^_^ Na kursie poznałam ludzi o podobnych zainteresowaniach i nawiązałam nowe przyjaźnie. Wszyscy w grupie, łącznie z lektorami, są bardzo mili, dlatego zajęcia to sama przyjemność. Są prowadzone w zrozumiały i zabawny sposób, w tempie dopasowanym do możliwości grupy. Osobiście najbardziej lubię naukę znaków kanji oraz zabawę w atsui isu, kiedy cała grupa współpracuje – bardzo pomocna w zapamiętywaniu słownictwa i pomaga w komunikatywnym używaniu języka. Szczerze polecam  naukę w AKARI i mam nadzieję, że sama będę mogła ją kontynuować w kolejnych latach.


Paweł-san:
Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Podoba mi się różnorodność zajęć, zgrana grupa i sympatyczni prowadzący :) Ciekawym pomysłem są zabawy w grupach.
akari_wawa

Kasia-san:
Na kursie najbardziej podobały mi się zajęcia z piosenkami, historie z kotem i zajęcia seiyū. Świetna atmosfera sprzyja szybkiemu przyswajaniu materiału, a różnorodne tematy nie pozwalają na nudę.


Język japoński sakura Łukasz-san:
Wszystko mi się podoba. Najbardziej podoba mi się to, że jest dużo mówienia. Nie suche wypełnianie ćwiczeń jak w zwykłej szkole, ale mówienie i ciekawe zajęcia ze sklepu i inne. Wszystko jest doskonale, tak uważam.


Piotr-san:
Ciekawe, dynamiczne zajęcia prowokują do dalszej nauki. Podoba mi się możliwość ćwiczenia zwrotów chodząc po sali, fajny, swobodny kontakt z lektorami.


Iza-san:
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, lektorzy zawsze pomogą, jeśli czegoś nie wiemy, bądź mamy jakiś problem. Najbardziej podobało mi się wypełnianie luk w tekście piosenki, czytanki o kocie i prace domowe, w których musieliśmy skorzystać z internetu.


 

Maciek-san:
Bardzo fajne zajęcia. Podobało mi się odginanie i zaginanie (5 x słówko), kanji i karteczki do opisu. Kurs doskonały.


Język japoński sakura różowa Szczepan-san:
Podoba mi się dość luźne prowadzenie zajęć, przeplatane zadaniami gramatycznymi. Podobają mi się historyjki wszelakie oraz filmiki związane z współczesną Japonią. Świetnym pomysłem były zajęcia seiyū.


AKARI_lektorzy_Jezyk Japonski


Basia-san:
Podoba mi się praca w grupach, muzyka, filmy i odpowiednia ilość kanji. \(^^)/


Kurs japońskiego - opinia Damiana Damian-san:
Kurs japońskiego bardzo mi się podoba. Panująca tu atmosfera bardzo pomaga w nauce. Na zajęciach szczególnie podobało mi się słuchanie muzyki i odnajdywanie usłyszanych w niej słów. Panująca tu atmosfera bardzo pomaga w nauce. Podczas nauki nie odczuwałem presji z nią związanej, jak to miałem w przypadku nauki innych języków. Gorąco polecam.


Darek-san:
Fajnie, że jest urozmaicenie zajęć (praca w grupach, „latanie” itp.). Lektorzy na poziomie, ogarnięci. Atmosfera taka, że nie chce się wychodzić z zajęć.


Ania-san:
Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie ten kurs. Dowiedziałam się wielu rzeczy o Japonii. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawej formie i bardzo miłej atmosferze. Zachęciły mnie do dalszego pogłębiania wiedzy.


Rafał-san:
Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Dużo ćwiczeń zespołowych przygotowywało na spotkania z Japończykami, a dzięki temu, że zawsze pracuje się z kimś innym znika problem schematycznej pracy z jedną osobą (to mi się bardzo podobało).


Kurs japońskiego - opinia Adriana Adrian-san:
Na początku zacząłem się uczyć japońskiego, ponieważ podobała mi się japońska muzyka, oprócz tego chciałem się uczyć czegoś niezwykłego, co roztoczyłoby przede mną nowe horyzonty. Po tym szybko odkryłem, jak bardzo fascynuje mnie kultura Japonii i Orientu. Chęć zdania egzaminu JLPT była kolejną motywacją do nauki, uzyskanie certyfikatu dało mi naprawdę wiele satysfakcji, a przy tym zyskałem dowód moich umiejętności. Jednak w pierwszej kolejności uczyłem się dla siebie.

Kursy w AKARI wyróżnia wspaniały klimat, to że dają one prawdziwą radość wszystkim uczestnikom, nawet tym, dla których sam japoński nie jest wielką pasją. Bazując na własnych doświadczeniach, mogę polecić ten kurs każdemu, kto choć trochę interesuje się kulturą japońską, nawet jeśli nie wiąże swojej przyszłości z japońskim.


Kuba-san:
Dwa w jednym – nauka i rozrywka jak na dobrej komedii. Fajne, interaktywne zabawy utrwalające materiał. Sympatyczni prowadzący i wesoła grupa.


Gosia-san:
Na kursie zawsze czułam się bardzo dobrze. Nauczyłam się dużo fajnego słownictwa. Poznałam kulturę Japonii z innej strony, której nie znałam oraz poznałam fajnych ludzi, z którymi miło mi się współpracowało (w tym sensei) :)


Julita-san:
Bardzo jestem zadowolona z kursu. Sposób, w jaki prowadzone są zajęcia sprawia, że nie muszę się wiele uczyć. Mnóstwo pamiętam z lekcji. Poza tym przez cały kurs świetnie się bawiłam! :)


Tomek-san:
Nauka w tak miłej atmosferze jest czystą przyjemnością. Bardzo wysoko cenię zaangażowanie lektorów w prowadzenie zajęć oraz sposób, w jaki prowadzone są ćwiczenia utrwalające zdobywaną wiedzę. Podczas trwania kursu nigdy nie było nudno czy monotonnie.
AKARI kursy języka japońskiego Manga,Anime,JLPT5

Ania-san:
Zajęcia były bardzo ciekawe pod względem materiałów – najfajniejsze było dubbingowanie filmów animowanych :) Bardzo się cieszę ze spędzenia tych godzin na nauce j. japońskiego i mam nadzieję, że nadal będę mogła uczestniczyć w kursie.


Sylwia-san:
Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Są przede wszystkim prowadzone w ciekawy i miły sposób, co dodatkowo zachęca i motywuje. Wszystko jest tłumaczone w zrozumiały sposób, a słówka i różne tematy ciągle powtarzane, dzięki czemu można je sobie utrwalić. Plusem jest także to, że dużą część zajęć uczymy się wypowiadając się i rozmawiając w języku japońskim.
Nauka języka japońskiego

Karolina-san:
Na kursie mogłam rozwijać swoją pasję. Oprócz tego poznałam wielu ludzi, którzy mają takie zainteresowania jak ja. Nauka w AKARI jest naprawdę przyjemna.


Agnieszka-san:
Zajęcia z japońskiego były jednymi z najlepszych zajęć, na jakie miałam okazję uczęszczać. Każda lekcja mijała niesamowicie szybko i z niecierpliwością czekałam na następną. Podczas tego roku wiele się nauczyłam i bardzo się cieszę, że zdecydowałam się zapisać na ten kurs.


Kurs japońskiego - opinia Tomka  Tomek-san:
Od dzieciństwa interesowały mnie czasy samurajów i niewidzialnych ninja. Z wiekiem doszła fascynacja mangą i anime. Dodatkowo chciałem lepiej poznać kulturę kraju, w którym wielowiekowa tradycja łączy się z nowoczesnością.
Japońskiego w AKARI uczę się z wielu powodów. Miła, przyjazna atmosfera na zajęciach. Wzbogacenie zajęć o elementy powiązane z japońską kulturą. No i najważniejsze: ucząc się w AKARI, uczę się tego, co mi jest potrzebne i mnie interesuje w sposób, który daje efekty. Ćwiczenia prowadzone w formie gier wymagają kreatywności i pomagają mi utrwalić dużo więcej niż zwykłe ćwiczenia. Na zwiększenie efektów dodatkowo wpływa sposób powtórek dostosowany do grupy, jeśli coś jest dla nas trudniejsze, mamy z tym więcej ćwiczeń. W efekcie, chodząc na zajęcia nie muszę się bać, że czegoś się nie nauczę lub coś jest dla mnie za trudne. Mam Sensei, którzy dbają, żeby wszystko było jak należy.


Dominika-san:
Kurs bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nauczona doświadczeniem z kursów języka angielskiego spodziewałam się, że jak dobrze pójdzie, to na zajęciach będę miała okazję powiedzieć ze dwa zdania po japońsku. Tymczasem tutaj od pierwszych zajęć nacisk był kładziony zarówno na mówienie jak i część gramatyczną. Bardzo fajne jest również utrwalanie i powtarzanie materiału poprzez pracę w grupach. Poza tym gry i inne zadania utrwalające były często zmieniane, więc nie było okazji się nimi znudzić :)


Ula-san:
Atmosfera jest bardzo przyjemna, miła odskocznia od szkoły. Można poznać wielu ciekawych ludzi, no i rodowitych Japończyków :) Materiał podawany jest w bardzo przystępny sposób, a powtórzenia pozwalają na jego lepsze przyswojenie. Ogółem jestem bardzo zadowolona z kursu :)


Aleksandra-san:
Moje wrażenia po kursie są bardzo pozytywne. Podoba mi się to, że bardzo dużo mówimy. Słuchając japońskich piosenek lub oglądając anime rozumiem poszczególne słowa a czasami nawet całe zdania. Podoba mi się również to, że uczymy się rzeczy bardzo przydatnych w rozmowie z drugą osobą.


Kurs japońskiego - opinia Ani  Ania-san:
Języka japońskiego zaczęłam się uczyć właściwie bez konkretnego powodu. Od bardzo długiego czasu interesowała mnie kultura Japonii więc pomyślałam, dlaczego by nie zacząć uczyć się języka? Przyszłam z ciekawości do AKARI i tak już zostałam cztery lata. Japoński i jego nauka spodobały mi się na tyle, że wciąż chcę kontynuować kurs i umieć coraz więcej. Nasze zajęcia w świetny sposób łączą przyjemne z pożytecznym – w miłej atmosferze uczymy się, rozmawiamy, a nasi lektorzy zawsze służą pomocą.
Za mną jest już egzamin N5, który zdałam. W tym roku podeszłam do egzaminu N4 i czekam na wyniki. W przyszłości mam zamiar podchodzić do kolejnych poziomów, ponieważ jest to naprawdę dobry sposób na sprawdzenie umiejętności, a także duża motywacja do dalszej nauki.


Agata-san:
Bardzo podobają mi się zajęcia na kursie w AKARI, ponieważ są prowadzone w ciekawy i łatwy do ogarnięcia sposób. Materiał jest odpowiednio dozowany i przystępnie przekazywany. Można powiedzieć, że jest to przeciwieństwo odczuć z nauki francuskiego w szkole, bo na japoński przychodzi się z przyjemnością i z entuzjazmem.


Ania-san:
Szkołę AKARI wybrałam sugerując się opiniami poprzednich uczestników kursu. Był to strzał w dziesiątkę. Dzięki profesjonalizmowi i ogromnemu zaangażowaniu lektorów oraz własnej pracy, po dwóch latach nauki jestem w stanie swobodnie komunikować się w języku japońskim. Zagadnienia przedstawiane są w zrozumiały sposób, rozwijane są wszystkie umiejętności: rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie. Dowiedziałam się też wielu ciekawych rzeczy o zwyczajach, świętach, życiu codziennym i kulturze Japończyków. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze, co tylko zachęca do dalszego pogłębiania wiedzy. Jestem pewna, że przez najbliższe lata będę kontynuować naukę japońskiego w AKARI. Mina san, AKARI de benkyou o suru koto o totemo osusume shimasu. :)
akari_oferta2

Kasia-san:
Jestem bardzo zadowolona zarówno z zajęć japońskiego, jak i z lekcji kaligrafii. Wszystko było szczegółowo dopracowane. Zajęcia prowadzone były w ciekawy sposób, nowe zagadnienia były wprowadzane w odpowiednim tempie, a częste powtórki poprzednich tematów skutecznie utrwalały wiedzę z kursu.


agnieszka  Agnieszka-san:
Zawsze lubiłam uczyć się języków obcych, więc gdy pewnego dnia usłyszałam brzmienie języka japońskiego byłam pewna, że kiedyś się go nauczę. Trochę to trwało zanim zaczęłam, ale całe szczęście trafiłam na odpowiednią osobę w postaci naszej sensei :)
Zajęcia są zawsze ciekawie prowadzone: uczymy się nie tylko słuchania, czytania, pisania, ale także zwyczajów japońskich, a nawet sami układamy dialogi do różnych scenek z programów japońskich, z czego jest zawsze dużo śmiechu :)
To właśnie jedna z mocnych stron szkoły – japońskiego uczymy się także przez zabawę: używamy wyobraźni, dużo się śmiejemy i nigdy się nie nudzimy 😀


Marta-san:
Nauczyciele są kreatywni i zawsze dobrze przygotowani, lekcje prowadzone są w ciekawy sposób. Prowadzący zwracają szczególną uwagę na umiejętność komunikacji. Plusem jest też obecność native speakera w trakcie zajęć. Niezwykle przyjazna atmosfera w znacznym stopniu ułatwia naukę. Szkoła udostępnia również różne materiały dodatkowe w języku japońskim (filmy, mangi etc.). Gorąco polecam :)
AKARI Jezyk Japonski オンライン文化講座

Ania-san:
Dużym plusem zajęć jest to, że chodzę na nie z przyjemnością, bo poza nauką mamy dobrą atmosferę i zabawę. Praca w grupie mobilizuje do nauki, dlatego zajęcia oceniam bardzo dobrze.


Nina-san:
Kurs oceniam na 10/10. Na zajęciach jest świetna atmosfera, uczymy się przez zabawę i po każdych zajęciach wychodzimy mądrzejsi niż 1,5 h wcześniej. I wielki plus za poczucie humoru prowadzących zajęcia!


Kasia-san:
Japońskiego zaczęłam się uczyć po spotkaniu lektorów z AKARI na konwencie, wcześniej przez wpływ koleżanek oglądałam anime, czytałam mangi i z rodzicami jadałam sushi. Na konwencie spodobały mi się zajęcia prowadzone przez AKARI, moja mama szybko się zgodziła bym zaczęła naukę. Zajęcia na kursie odbywały się w kameralnej grupie w której wszyscy byli dla siebie życzliwi. Były prowadzone w bardzo przyjemny sposób, lektorzy sprawiali miłe wrażenie od początku, a sposób prowadzenia zajęć i obecność lektora z Japonii zachęcały do systematycznego uczenia się by móc opowiedzieć o swojej ulubionej pizzerii czy przeżyciach z wakacji po japońsku :) Najbardziej podobały mi się zajęcia, na których robiliśmy kukiełki i wystawialiśmy przedstawienie. Po roku nauki w AKARI oglądając anime po japońsku jestem w stanie wyłapać słowa i zwroty które znam, często mogę też rozszyfrować napisy na produktach które kupujemy robiąc sushi. Czasami trafiam na jakieś strony internetowe w poszukiwaniu zdjęć, informacji lub oglądając filmiki trafiam na rzeczy, które mieliśmy na zajęciach. Bardzo mi się podobało i z przyjemnością wrócę na kurs japońskiego w następnym semestrze.


Gabriela-san:
Uważam, że ten kurs jest najlepszym ze wszystkich kursów językowych, w jakich brałam udział. Biorąc pod uwagę atmosferę, sposób nauczania, nauczyciela, nie mogłam trafić lepiej :)


Kamil-san:
Zajęcia były super. Poznaliśmy dużo potrzebnych znaków. Było wiele ciekawych gier i zabaw. Cały materiał został przekazany w interesujący sposób. 


Ania-san:
Jestem bardzo zadowolona z zajęć i podoba mi się, że bardzo dużo rozmawiamy po japońsku, układamy różne pytania i zadajemy je sobie nawzajem. Podoba mi się również to, że bardzo dużo wynoszę z zajęć oraz to, że poznajemy obyczaje i kulturę Japończyków.
AKARI kursy języka japońskiego Manga,Anime,JLPT2

Karolina-san:
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, jak wiele (w tak krótkim czasie) udało mi się opanować. Kurs spełnił wszystkie moje oczekiwania, a może nawet ciut więcej :) Dla mnie kurs na 5!


Irina-san:
I started classes at Akari in 2012 having already some knowledge of the language, but it was important for me to expand beyond that and to activate my passive knowledge to finally be able to converse in Japanese. The school met and even exceeded my expectations. The instructors are extremely professional, the learning process is well-structured and fun, and there is a good sense of humor among the instructors and students. It helped that the group was really small and everyone received the attention they needed. I strongly recommend Akari to those who wish to improve their Japanese or start learning it, and I can’t wait for the fall semester to start!  


Agnieszka-san:
Świetny poziom nauczania, brak martwienia się o podręczniki (co sobie bardzo cenię), dużo nowych kanji i humor, który rozładuje nawet najbardziej „abunai hito”. Zamierzam kontynuować naukę japońskiego w przyszłym roku.


Ania-san:
Kurs jak najbardziej mi się podobał. Zajęcia zawsze są prowadzone w ciekawy sposób i zawsze przychodzę na nie z przyjemnością – nawet, gdy jestem „abunai” :)
kurs japonskiego Warszawa ogloszenia

Julia-san:
Według mnie zajęcia są wspaniałe. Nie są jednolite – mówimy, czytamy, piszemy. Bierzemy udział w zabawnych grach, które bardzo pomagają zapamiętywać nowe słówka i integrują grupę. Ocena w skali 1 – 10 to 11 :) 


 Emilia-san:
Zajęcia z japońskiego pozwoliły mi na przybliżenie orientalnej kultury Japonii, „zmniejszyły” odległość dzielącą Polskę i Japonię. Praca ze znakomitymi lektorami była niezwykle rozwijająca. Kurs ten będę zawsze wspominać jako jedne z najmilszych i najbardziej kreatywnych zajęć pozalekcyjnych.
Zalety nauki japońskiego w AKARI

Kuba-san:
Zajęcia były świetne. Poznaliśmy dużo nowych konstrukcji. Było dużo gier i zabaw.  


Magda-san:
Kurs bardzo mi się podoba. Materiał jest wykładany w bardzo przystępny sposób. Zajęcia są ciekawe i sprawiają mi dużo przyjemności. Panuje na nich miła atmosfera. Na pewno z nich nie zrezygnuję.
akari Warszawa warsztaty

Ania-san:
Kurs oceniam bardzo wysoko. Wiem, że rozwijam się dzięki niemu we wszystkich kierunkach (czytanie, pisanie, słuchanie, mówienie). Mogę liczyć na pomoc lektorów w razie niezrozumienia polecenia oraz wyjaśnienie nurtującego mnie zagadnienia. Dodatkowo zajęcia to nie tylko nauka japońskiego, ale i doskonała zabawa :) 


Paulina-san:
Zajęcia bardzo mi się podobały. Dzięki nim nauczyłam się pracy w grupie, a poza tym uczenie się tutaj sprawiło mi dużo przyjemności :)


Magda-san:
Zajęcia oceniam bardzo dobrze, chodzę na nie z przyjemnością i oprócz tego, że się uczę, to dobrze się też bawię. :)
szkoła japońskiego Warszawa Białystok


Chciałbyś się uczyć razem z nami? Zapraszamy do kontaktu: Kurs japońskiego!

Potrzebujesz więcej informacji? Poczytaj o naszych kursach: Kurs japońskiego w Białymstoku i Kurs japońskiego w Warszawie, Kursy japońskiego online lub poznaj naszych lektorów języka japońskiego!

Powrót na stronę główną – AKARI Nauka języka japońskiego.