Warsztaty kultury japońskiej

Warsztaty kultury japońskiej AKARI Nauka języka japońskiego i tłumaczeniaWarsztaty kulturowe – bezpłatnie!

To, czy dobrze porozumiemy się z osobą innej narodowości, zależny nie tylko od znajomości gramatyki i słownictwa, ale też od znajomości kultury danego kraju. Zależy nam, żeby nasi uczniowie mieli jak najwięcej okazji do poznawania kultury japońskiej, realiów życia w Japonii i sposobu myślenia Japończyków. z tego względu tam, gdzie to tylko możliwe, włączamy informacje o kulturze podczas zajęć w ramach naszych kursów języka japońskiego. Doskonałą okazją do doświadczania kultury japońskiej w jej wybranych aspektach są warsztaty, które dla naszych uczniów organizujemy bezpłatnie. Można na nich bliżej poznać różne elementy kultury japońskiej, zarówno tej tradycyjnej (jak np. kaligrafia czy sztuka zakładania kimona), jak i współczesnej (makijaż w stylu współczesnej Japonki, rysowanie mangi, kuchnia japońska) i doświadczyć ich na sobie.

Więcej o warsztatach, które dotąd zorganizowaliśmy w zakładce Wydarzenia.

Kanako sensei gotuje!

Kuchnia japońska - potrawy Kanako sensei

Kuchnia japońska według Kanako sensei Ψ( ‚ч’♡ )

Wszystkie potrawy, widoczne na zdjęciu powyżej, są dziełem naszej Kanako sensei. Kanako sensei jest nie tylko pasjonatką gotowania, ale też dyplomowanym dietetykiem. Od czasu do czasu prowadzi warsztaty kuchni japońskiej dla uczestników kursów języka japońskiego w AKARI.
Już na zimę 2017 – czyli niedługo po rozpoczęciu kursów w nowym roku szkolnym – planujemy kolejne warsztaty kulinarne z Kanako sensei! Zainteresowani – otanoshimi kudasai!
Na warsztatach w 2016 roku robiliśmy wspólnie temarizushi, tenpurę, nerikiri i anmitsu. Co będzie w programie przyszłych warsztatów jeszcze nie wiadomo, ale na pewno będzie pysznie i japońsko :)Uczestnicy naszych kursów języka japońskiego biorą udział w warsztatach bezpłatnie.

Warsztaty japońskiej kultury tradycyjnej

Warsztaty kultury tradycyjnej AKARI Nauka języka japońskiego i tłumaczenia

#Warsztaty japońskiej kultury tradycyjnej

W maju poprowadziliśmy w Warszawie bezpłatne warsztaty kaligrafii dla uczestników naszych kursów języka japońskiego. Było m.in. pisanie wybranych znaków / zwrotów na wachlarzach :) W czerwcu uczestnicy naszych kursów mogli nieodpłatnie wziąć udział w prowadzonych w MacchaTea House warsztatach ceremonii parzenia herbaty oraz składania chusty furoshiki. Również w czerwcu poprowadziliśmy w Białymstoku warsztaty zakładania yukaty – letniego kimona. Punktem kulminacyjnym była sesja zdjęciowa w plenerze :)
Planujemy również zorganizowanie warsztatów kulturowych podczas tegorocznych wakacji.
Warsztaty w AKARI są bezpłatne!!
Więcej o dotychczasowych wydarzeniach: Wydarzenia.

Kursy japońskiego 2017/18 przyjmujemy wstępne rezerwacje!

Kurs japońskiego Warszawa Białystok

Kursy japońskiego – Przyjmujemy wstępne rezerwacje!

Nasze kursy japońskiego cieszą się dużym zainteresowaniem i na długo przez rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego otrzymujemy wiele zgłoszeń do nowych grup. Jeśli nie jesteś pewien w 100%, czy w nowym roku szkolnym będziesz mógł uczęszczać na kurs, możesz dokonać wstępnego zapisu – rezerwacji. Zapisy – rezerwacje nie wiążą się z wnoszeniem żadnych opłat!!

A co jeszcze czeka Cię w przypadku zapisu na nasz kurs?

3 x TAK w AKARI:

 bezpłatne warsztaty kulturowe – dla uczestników naszych kursów japońskiego
 team teaching – dwóch lektorów (polski i native speaker) na zajęciach
 gwarancja zadowolenia – w przypadku wielu z naszych grupowych kursów języka japońskiego dajemy Słuchaczom tygodniowy okres gwarancyjny – jeśli w ciągu tygodnia licząc łącznie z dniem pierwszych zajęć zrezygnujesz z kontynuacji kursu, zwrócimy Ci wpłacone pieniądze, także za te zajęcia, w których uczestniczyłeś. Upewnij się, że okres gwarancyjny dotyczy też kursu, którym jesteś zainteresowany :)

Tu dowiesz się jeszcze więcej: Kursy japońskiego – Dlaczego warto wybrać kurs w AKARI?

Poznaj opinie o naszych zajęciach: Kursy języka japońskiego – Opinie Słuchaczy.

W sprawie dokonania zapisu – rezerwacji prosimy o kontakt: Kursy japońskiego.

Warsztaty zakładania yukaty

Poczuj-z-nami-klimat-japońskiego-lata

Zapraszamy na warsztaty zakładania yukaty – letniego kimona!

Yukata, czyli lekkie, bawełniane kimono, zakładana jest na różne nieformalne okazje, np. na letnie święta czy pokazy sztucznych ogni. Mamy nadzieję, że nasze warsztaty zakładania yukaty pozwolą Wam poczuć klimat japońskiego lata :)

Zdjęcie przedstawia uczestniczki pierwszych warsztatów zakładania yukaty, które poprowadziliśmy w parku. Liczymy, że tym razem również pogoda dopisze i że uda nam się przeprowadzić warsztaty w plenerze :)

Warsztaty odbędą się w środę, 21 czerwca 2017. Rozpoczęcie o godz. 17:00.
Jeśli pogoda dopisze, z uczestniczkami warsztatów spotkamy się przy bramie do Parku Branickich  od strony ul. Legionowej. A jeśli będzie niepewna, warsztaty odbędą się tam, gdzie zwykle mamy zajęcia w ramach kursów języka japońskiego – w sali nr 8 Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 – jeśli nie będzie lało, to może uda nam się zrobić ładne zdjęcia na tle zieleni obok szkoły :)

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla uczestników naszych kursów języków japońskiego.
Do udziału w warsztatach zapraszamy tylko panie – tym razem nie będzie męskich yukat.
Zdjęcia z warsztatów chcielibyśmy zamieścić na naszej stronie – uczestniczki prosimy o przyniesienie zgody na ich wykorzystanie przez nas.
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń: kontakt – Warsztaty kultury japońskiej.

Upominki dla naszych uczniów 2017/18

Kurs-japonskiego-AKARI-Promocje-upominkoweSzykujemy upominki dla wszystkich, którzy będą się z nami uczyć języka japońskiego na grupowych kursach w roku szkolnym 2017/18!

Każdy z naszych uczniów otrzyma oryginalne japońskie Pocky – poza klasycznymi pojawią się też różne rzadziej spotykane smaki :)

Ci, którzy zechcą, otrzymają nasze przypinki z Akari-chan :)

W dalszym ciągu trwa też promocja upominkowa dla przyjaciół – osoby, które polecą nas swoim znajomym, otrzymają upominek z Japonii w przypadku zapisania się znajomego i udziału w kursie do jego zakończenia. Znajomy zapisujący się z polecenia również otrzyma upominek (mangę, zieloną herbatę itp.).
Obie osoby nie muszą uczęszczać na zajęcia w tej samej grupie, ani nawet na tym samym poziomie zaawansowania, więc nowych uczniów prosimy o informację, jeśli zapisują się z polecenia znajomego :)

Kurs japońskiego Warszawa 2017/18

Kurs japońskiego Warszawa Białystok

Kurs japońskiego Warszawa 2017/18

Trwają zapisy na nasze kursy języka japońskiego w roku szkolnym 2017/18 w Warszawie. Oferujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, na których naukę języka łączymy z poznawaniem kultury Japonii. Jeśli interesuje Cię rozpoczęcie lub kontynuacja nauki pod kierunkiem dwóch lektorów: polskiego i japońskiego, nasze kursy mogą Cię zainteresować. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kursy w grupach ze zniżką dla uczniów i studentów, więc w ich przypadku warto skorzystać z możliwości bezpłatnej rezerwacji miejsca :) Osoby zapisujące się do tych grup mogą również skorzystać z promocji kuponowej – nasze kupony dostępne są w stacjonarnych sklepach Yatta.pl.

W sprawie bliższych informacji prosimy o kontakt: Kurs japońskiego Warszawa.
Z pełną ofertą zajęć można zapoznać się również w zakładce Kursy języka japońskiego Warszawa.

Warsztaty kuchni japońskiej – lato 2017

Warsztaty kuchni japońskiWarsztaty kuchni japońskiej dla dzieci

Najmłodszym z uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/17 poznawali z nami język japoński, oferujemy atrakcyjne warsztaty podczas wakacji: warsztaty kuchni japońskiej, na których będziemy przygotowywać słodkości w japońskim wydaniu :) Jako składniki przygotowywanych deserów pojawią się m.in. fasola azuki, galaretka z zielonej herbaty i – jako jeden z elementów dekoracyjnych – KitKaty o smaku macchi :)
Warsztaty planujemy zorganizować w sierpniu, dokładny termin podamy w późniejszym czasie :)
Prowadzący: Hiroshi sensei
Warsztaty skierowane są wyłącznie do uczestników naszych kursów w roku szkolnym 2016/17, udział w warsztatach jest bezpłatny.

W AKARI  prowadzimy warsztaty bezpłatnie !

Dotychczas oprócz warsztatów kulinarnych z myślą o naszych uczniach zorganizowaliśmy m.in. warsztaty rysowania mangi, makijażu współczesnej Japonki, zakładania yukaty, Edoshigusa i inne.
Warsztaty kuchni japońskiej Warszawa

Warsztaty makijażu Warszawa Białystok

 

Kurs japońskiego Białystok 2017/18

Kurs japońskiego Warszawa Białystok

Kurs japońskiego Białystok 2017/18

Trwają zapisy na kursy języka japońskiego w roku szkolnym 2017/18. Oferujemy zajęcia, na których naukę języka łączymy z poznawaniem kultury Japonii. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny zegarowe – nasi lektorzy dokładają starań, żeby ten czas był efektywnie, ale też przyjemnie spędzony przez uczestników kursów :)
Jeśli interesuje Cię rozpoczęcie lub kontynuacja nauki pod kierunkiem dwóch lektorów: polskiego i japońskiego, nasze kursy mogą Cię zainteresować :)

Osoby zainteresowane zapisaniem się do nas na kurs japońskiego mogą skorzystać z niezobowiązującej lekcji próbnej – najbliższe w październiku (konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsca). Ci, którzy zapiszą się na grupowe kursy języka japońskiego dla początkujących bez udziału w lekcji próbnej, mogą skorzystać z gwarancji zadowolenia.

W sprawie bliższych informacji prosimy o kontakt: Kurs japońskiego Białystok.

Kurs japońskiego online

kurs japońskiego online

Kurs japońskiego online 2017

Interesuje Cię możliwość nauki języka japońskiego? Nie możesz uczęszczać na kurs w swoim mieście? Oferujemy Ci kurs japońskiego online. Jeśli tylko masz dostęp do komunikatora Skype, możesz skorzystać z zajęć z doświadczonymi lektorami. W ofercie mamy pakiety zajęć o różnej ilości godzin i o różnych profilach – od zajęć konwersacyjnych po przygotowujące do egzaminów JLPT na wszystkich poziomach zaawansowania.

Osoby zainteresowane szczegółami prosimy o kontakt: kurs japońskiego online.