Warsztaty zakładania yukaty

warsztaty yukaty w parku Bialystok 2

Zapraszamy na warsztaty zakładania yukaty – letniego kimona!

Yukata, czyli lekkie, bawełniane kimono, zakładana jest na różne nieformalne okazje, np. na letnie święta czy pokazy sztucznych ogni. Mamy nadzieję, że nasze warsztaty zakładania yukaty pozwolą Wam poczuć klimat japońskiego lata :)

Zdjęcie przedstawia uczestniczki pierwszych warsztatów zakładania yukaty, które poprowadziliśmy w parku. Liczymy, że tym razem również pogoda dopisze i że uda nam się przeprowadzić warsztaty w plenerze :)

Warsztaty odbędą się w środę, 21 czerwca 2017. Rozpoczęcie o godz. 17:00.
Jeśli pogoda dopisze, z uczestniczkami warsztatów spotkamy się przy bramie do Parku Branickich  od strony ul. Legionowej. A jeśli będzie niepewna, warsztaty odbędą się tam, gdzie zwykle mamy zajęcia w ramach kursów języka japońskiego – w sali nr 8 Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 – jeśli nie będzie lało, to może uda nam się zrobić ładne zdjęcia na tle zieleni obok szkoły :)

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla uczestników naszych kursów języków japońskiego.
Do udziału w warsztatach zapraszamy tylko panie – tym razem nie będzie męskich yukat.
Zdjęcia z warsztatów chcielibyśmy zamieścić na naszej stronie – uczestniczki prosimy o przyniesienie zgody na ich wykorzystanie przez nas.
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń: kontakt – Warsztaty kultury japońskiej.

 

 

Kursy japońskiego 2017/18 – przyjmujemy wstępne rezerwacje!

Kurs japońskiego Warszawa BiałystokKursy japońskiego – Przyjmujemy wstępne rezerwacje!

Nasze kursy japońskiego cieszą się dużym zainteresowaniem i na długo przez rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego otrzymujemy wiele zgłoszeń do nowych grup. Jeśli nie jesteś pewien w 100%, czy w nowym roku szkolnym będziesz mógł uczęszczać na kurs, możesz dokonać wstępnego zapisu – rezerwacji. Zapisy – rezerwacje nie wiążą się z wnoszeniem żadnych opłat!!

A co jeszcze czeka Cię w przypadku zapisu na nasz kurs?

3 x TAK w AKARI:

 bezpłatne warsztaty kulturowe – dla uczestników naszych kursów japońskiego
 team teaching – dwóch lektorów (polski i native speaker) na zajęciach
 gwarancja zadowolenia – w przypadku wielu z naszych grupowych kursów języka japońskiego dajemy Słuchaczom tygodniowy okres gwarancyjny – jeśli już po pierwszych zajęciach zrezygnujesz z kontynuacji kursu, zwrócimy Ci wpłacone pieniądze, także za te zajęcia. Upewnij się, że okres gwarancyjny dotyczy też kursu, którym jesteś zainteresowany :)

Tu dowiesz się jeszcze więcej: Kursy japońskiego – Dlaczego warto wybrać kurs w AKARI?

W sprawie dokonania zapisu – rezerwacji prosimy o kontakt: Kursy japońskiego.

 

Upominki dla naszych uczniów 2017/18

AKARI Nauka języka japońskiego PrzypinkiSzykujemy upominki dla wszystkich, którzy będą się z nami uczyć języka japońskiego na kursach w roku szkolnym 2017/18!

Każdy z naszych uczniów otrzyma oryginalne japońskie Pocky – poza klasycznymi pojawią się też różne rzadziej spotykane smaki :)

Ci, którzy zechcą, otrzymają nasze przypinki z Akari-chan :)

W dalszym ciągu trwa też promocja upominkowa dla przyjaciół – osoby, które polecą nas swoim znajomym, otrzymają upominek z Japonii w przypadku zapisania się znajomego i udziału w kursie do jego zakończenia. Znajomy zapisujący się z polecenia również otrzyma upominek (mangę, zieloną herbatę itp.).
Obie osoby nie muszą uczęszczać na zajęcia w tej samej grupie, ani nawet na tym samym poziomie zaawansowania, więc nowych uczniów prosimy o informację, jeśli zapisują się z polecenia znajomego :)

Kurs japońskiego Warszawa 2017/18

Kurs japońskiego Warszawa Białystok

Kurs japońskiego Warszawa 2017/18

Trwają zapisy na nasze kursy języka japońskiego w roku szkolnym 2017/18 w Warszawie. Oferujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, na których naukę języka łączymy z poznawaniem kultury Japonii. Jeśli interesuje Cię rozpoczęcie lub kontynuacja nauki pod kierunkiem dwóch lektorów: polskiego i japońskiego, nasze kursy mogą Cię zainteresować. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kursy w grupach ze zniżką dla uczniów i studentów, więc w ich przypadku warto skorzystać z możliwości bezpłatnej rezerwacji miejsca :) Osoby zapisujące się do tych grup mogą również skorzystać z promocji kuponowej – nasze kupony dostępne są w stacjonarnych sklepach Yatta.pl.

W sprawie bliższych informacji prosimy o kontakt: Kurs japońskiego Warszawa.
Z pełną ofertą zajęć można zapoznać się również w zakładce Kursy języka japońskiego Warszawa.

Warsztaty kuchni japońskiej – lato 2017

Warsztaty kuchni japońskiWarsztaty kuchni japońskiej dla dzieci

Najmłodszym z uczniów, którzy w tym roku szkolnym poznają z nami język japoński, oferujemy atrakcyjne warsztaty na rozpoczęcie wakacji: warsztaty kuchni japońskiej, podczas których będziemy przygotowywać m.in. okonomiyaki :)
Planowany termin warsztatów to 1  lipca 2017 (sobota), godzinę podamy w późniejszym terminie.
Prowadzący: Hiroshi sensei
Warsztaty skierowane są wyłącznie do uczestników naszych kursów w roku szkolnym 2016/17, udział w warsztatach jest bezpłatny.

W AKARI  prowadzimy warsztaty bezpłatnie !

Dotychczas oprócz warsztatów kulinarnych z myślą o naszych uczniach zorganizowaliśmy m.in. warsztaty rysowania mangi, makijażu współczesnej Japonki, zakładania yukaty, Edoshigusa i inne.
Warsztaty kuchni japońskiej Warszawa

Warsztaty makijażu Warszawa Białystok

 

Kurs japońskiego Białystok 2017/18

Kurs japońskiego Warszawa Białystok

Kurs japońskiego Białystok 2017/18

Trwają zapisy na kursy języka japońskiego w roku szkolnym 2017/18. Oferujemy zajęcia, na których naukę języka łączymy z poznawaniem kultury Japonii. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny zegarowe – nasi lektorzy dokładają starań, żeby ten czas był efektywnie, ale też przyjemnie spędzony przez uczestników kursów :)
Jeśli interesuje Cię rozpoczęcie lub kontynuacja nauki pod kierunkiem dwóch lektorów: polskiego i japońskiego, nasze kursy mogą Cię zainteresować :)

Osoby zainteresowane zapisaniem się do nas na kurs japońskiego mogą jeszcze skorzystać z niezobowiązującej lekcji próbnej. Proponowane terminy to 8 i 22 czerwca. Na lekcję próbną konieczna jest rezerwacja miejsca.

W sprawie bliższych informacji prosimy o kontakt: Kurs japońskiego Białystok.

Kurs japońskiego online

kurs japońskiego online

Kurs japońskiego online 2017

Interesuje Cię możliwość nauki języka japońskiego? Nie możesz uczęszczać na kurs w swoim mieście? Oferujemy Ci kurs japońskiego online. Jeśli tylko masz dostęp do komunikatora Skype, możesz skorzystać z zajęć z doświadczonymi lektorami. W ofercie mamy pakiety zajęć o różnej ilości godzin i o różnych profilach – od zajęć konwersacyjnych po przygotowujące do egzaminów JLPT na wszystkich poziomach zaawansowania.

Osoby zainteresowane szczegółami prosimy o kontakt: kurs japońskiego online.

Warsztaty kultury japońskiej – Warszawa

warsztaty-kaligrafii-2017-warszawa
Tradycyjna kultura japońska w nowym wydaniu :)

Na początku kwietnia poprowadziliśmy bezpłatne warsztaty kaligrafii dla uczestników naszych kursów języka japońskiego w Warszawie. Uczestnicy warsztatów poznali podstawy kaligrafii, ale wybrane znaki kanji kaligrafowali we własnym stylu, a na swoich pracach poza podpisem umieszczali też dopiski i rysunki. Kaligrafie wykonywaliśmy na papierze hanshi i na wachlarzach :)
AKARIでは全てのワークショップを無料で実施しております。
2017年/2018年は、日本語学習者の想いに応えられるよう、より一層精進して参ります。

28 maja 2017 r. odbędą się także warsztaty ceremonii herbacianej oraz warsztaty składania furoshiki – chusty prezentowej (i nie tylko), w których nasi uczniowie również będą mogli wziąć udział nieodpłatnie.
Warsztaty kultury japońskiej - Warszawa i Białystok

Język japoński – dodatkowe konwersacje

Język japoński - Zajęcia konwersacyjne w kawiarni

Język japoński Warszawa Białystok – dodatkowe zajęcia konwersacyjne

Uczestnicy naszych kursów poza zwykłymi zajęciami mogą ćwiczyć swój język japoński w mowie także w ramach dodatkowych zajęć konwersacyjnych w luźniej, kawiarnianej atmosferze. Poniżej przedstawiamy propozycje kolejnych terminów spotkań Cafe de Nihongo w okresie styczeń – czerwiec 2017.
Więcej terminów zajęć konwersacyjnych już wkrótce!
22.07.2017 (sobota) 12:20~13:00, Warszawa, poziom 3 –受付中!
22.07.2017 (sobota) 11:30~12:10, Warszawa, poziom 2 –受付中!
17.06.2017 (sobota) 17:50~18:30, Białystok, poziom 1 –受付中!
17.06.2017 (sobota) 17:00~17:40, Białystok, poziom 3  –受付中!
12.05.2017 (piątek) 15:45~16:15, Warszawa, poziom 1– Zakończone
10.02.2017 (piątek) 15:45~16:15, Warszawa, poziom 1–Zakończone
30.01.2017 (poniedziałek) 17:00~18:00, Białystok, poziom 2 –Zakończone
17.12.2016 (sobota) 17:00~17:30, Warszawa, poziom 1 –Zakończone
02.12.2016 (piątek) 15:45~16:15, Warszawa, poziom 1 –Zakończone
25.11.2016 (piątek) 15:45~16:15, Warszawa, poziom 1 –Zakończone
12.11.2016 (sobota) 12:30~13:10, Białystok, poziom 4 –Zakończone
04.11.2016 (piątek) 15:45~16:15, Warszawa, poziom 1 –Zakończone
07.10.2016 (piątek) 17:00~17:45, Białystok, poziom 3 –Zakończone
02.10.2016 (niedziela) 10:30~11:15, Warszawa, poziom 2 –Zakończone

Zgłoszenia udziału w zajęciach konwersacyjnych można przysyłać korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie : Język japoński Warszawa, Białystok – Kontakt.

Mamy już 10 lat!

Szkoła języka japońskiego AKARI - 10 urodziny
W tym roku nasza szkoła języka japońskiego świętuje dziesięciolecie istnienia! Sami nie możemy uwierzyć, że to już dziesiąte urodziny AKARI :)

Dziękujemy Wam, że od dziesięciu lat wciąż chcecie uczyć się języka japońskiego i poznawać kulturę japońską z nami. To dzięki Wam możemy dziś świętować :) Obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy się starać, żeby nasze kursy były jak najciekawsze i w jak najlepszy sposób przybliżały Wam współczesny japoński oraz współczesną Japonię, o jej tradycjach nie zapominając :)

W tym roku, z okazji naszej okrągłej rocznicy, przygotowujemy dla Was rozmaite atrakcje – bezpłatne warsztaty kulturowe, jeszcze więcej bezpłatnych zajęć konwersacyjnych oraz drobne upominki :)