Kursy języka japońskiego ・ Warszawa

Kurs języka japońskiego Warszawa
Kursy języka japońskiego w Warszawie

Stworzone dla entuzjastów japońskiej kultury popularnej !

Kurs języka japońskiego Warszawa - język i kulturaJęzyk + kultura japońska: Staramy się wzbogacać i urozmaicać nasze kursy języka japońskiego zgodnie z zainteresowaniami Słuchaczy. W zależności od grupy wprowadzamy zajęcia konwersacyjne, prowadzimy miniwarsztaty kuchni japońskiej, kaligrafii i zakładania yukaty, ale też poświęcone współczesnej kulturze popularnej. Planujemy m.in. warsztaty kulinarne, warsztaty mangowego rysowania lub krótki kurs rysowania mangi. Uczestnicy kursów online jak najbardziej mogą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych!

 

Akari Yattaバウチャー Kurs Japonskiego WarszawaPromocja dla przyjaciół: Osoby, które uczestniczą w naszym kursie i polecą nas swoim znajomym, jak również zapisujący się znajomi, pod koniec rocznego kursu otrzymają od nas w upominku kartę podarunkową do wykorzystania na zakupy w sklepach Yatta.pl. Ci, którzy zakupami w Yattcie nie są zainteresowani, będą mogli wybrać długopis PARKERA. Z tej promocji można korzystać wielokrotnie, polecając nas nowym znajomym :) Jeśli polecił Ci nas ktoś znajomy, koniecznie powiedz nam o tym przy zapisie!
NOWOŚĆ!! Mamy zniżkę rodzinną – działa również kiedy członkowie rodziny uczą się w różnych grupach.

 

kursjęzyka japońskiego Warszawa - lekcja probnaGwarancja zadowolenia: Osoby, które zapiszą się na nasz kurs japońskiego, mają możliwość bezkosztowej rezygnacji w ramach gwarancji zadowolenia. Dowiedz się więcej o gwarancji zadowolenia.
Lektorzy: Kursy prowadzą wspólnie lektor polski i japoński, posiadający potwierdzone certyfikatami przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne. Dzięki temu już od pierwszych zajęć możesz liczyć nie tylko na zrozumiałe wyjaśnienia, ale również oswajać się z wymową rodowitego Japończyka i przełamywać opory przed posługiwaniem się japońskim w rozmowie z cudzoziemcem. Poznaj lektorów: Kurs języka japońskiego Warszawa.


W ofercie różnorodne warsztaty związane z kulturą japońską!

Kursy japonskiego Warszawa Bialystok kulturaNasi uczniowie w większości warsztatów uczestniczą nieodpłatnie. Informacje o planowanych warsztatach, wykładach i spotkaniach w zakładce Aktualności – kursy japońskiego i wydarzenia.


Kursy języka japońskiego – Warszawa OFERTA 2021/22Kurs języka japońskiego Warszawa - oferta kursów japońskiego

Zajęcia stacjonarne będą prowadzone z zachowanie zasad reżimu sanitarnego. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi kursami oraz na ograniczenia liczebności grup, radzimy nie zwlekać z zapisem do ostatniej chwili.


Roczne kursy japońskiego ze zniżką 2021/22

kurs języka japońskiego Warszawa dla uczniów

Specjalna oferta dla tych, którzy jeszcze się uczą!!
 Gwarancja zadowolenia: Osoby, które zapiszą się na nasz kurs japońskiego, mają możliwość bezkosztowej rezygnacji w ramach gwarancji zadowolenia. Dowiedz się więcej o gwarancji zadowolenia.
☆ Na uczestników tych kursów czekają też dodatkowe zajęcia konwersacyjne oraz warsztaty kulturowe – nieodpłatnie!
 Opinie Słuchaczy:  Poznaj opinie o kursach języka japońskiego w AKARI !
 Nasi lektorzy:  
Poznaj nasz zespół :)

☆ Materiały do nauki w cenie. Cena za roczny kurs to 1150 zł. Możliwość bezpłatnego udziału w różnorodnych warsztatach kulturowych.
Miejsce: IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej przy ul. Hożej 88 (wejście od ul. Wspólnej). MAPKA: Kurs japońskiego Warszawa
 Istnieje możliwość zapisu do grup dla początkujących, jak i na bardziej zaawansowanych poziomach. Przyjmujemy wstępne zapisy – niezobowiązująca i nie wiążąca się z opłatami forma zgłoszenia chęci udziału w kursie. Informacji o terminach zajęć udzielamy telefonicznie lub mailowo: Kontkat – kurs japońskiego Warszawa.


Roczne kursy japońskiego dla pracujących 2021/22  

kurs japońskiego Warszawa dla doroslych

NOWOŚĆ!! Osoby, które rozpoczynają naukę japońskiego „od zera” w AKARI, otrzymują w roku szkolnym 2021/22 zniżkę 25%. Zniżka przechodzi również na kolejne lata nauki w przypadku osób, które rozpoczynały naukę „od zera” w AKARI i chcą kontynuować ją z nami.

Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych pracujących Słuchaczy. Interesuje Cię japoński, fascynuje Cię kultura Dalekiego Wschodu – świetnie trafiłeś: nasze zajęcia rozwiną Twoją wiedzę i pogłębią pasję. Uczysz się pod kątem pracy? Zależnie od poziomu zaawansowania i potrzeb grupy możemy wprowadzić słownictwo związane z konkretną branżą i zwroty przydatne w kontaktach służbowych.

Gwarancja zadowolenia: Osoby, które zapiszą się na nasz kurs japońskiego, mają możliwość bezkosztowej rezygnacji w ramach gwarancji zadowolenia. Dowiedz się więcej o gwarancji zadowolenia.
Na uczestników tych kursów czekają też dodatkowe zajęcia konwersacyjne oraz warsztaty kulturowe – nieodpłatnie!
Zajęcia prowadzimy w budynku IX LO przy ul. Hożej 88 (wejście od ul. Wspólnej). MAPKA: Kurs japońskiego Warszawa
 Opinie Słuchaczy:  Poznaj opinie o kursach języka japońskiego w AKARI!
 Nasi lektorzy:  Poznaj nasz zespół :)
☆ Informacji o terminach zajęć udzielamy telefonicznie lub mailowo: Kontkat – kurs japońskiego Warszawa.


Zajęcia z japońskiego na potrzeby specjalne

kurs japońskiego Warszawa indywidualni

kurs japońskiego Warszawa intensywny

W sprawie bliższych informacji osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Japoński Warszawa.


 Więcej informacji o naszych kursach języka japońskiego.

Opinie Słuchaczy

Kurs japonskiego Warszawa -opinia Moniki☆ Monika-san (Kurs ze zniżką dla uczniów):
Chodziłam na ten kurs 3 lata i mogę spokojnie powiedzieć, że jest to najlepszy wybór dla każdego kto uwielbia Japonię.
Zajęcia są prowadzone w naprawdę świetnej atmosferze, oprócz świetnie tłumaczonego materiału oraz słówek potrzebnych od zaraz, można naprawdę przyjemnie spędzić czas;) Polecam wszystkim! ^w^

 

Kurs japonskiego Warszawa - opinia Ani 1☆ Ania-san (Kurs ze zniżką dla uczniów):
Kurs jest prowadzony w ciekawy sposób. Ja osobiście dużo wynoszę z zajęć.
Podobało mi się przykładanie do nauki pisma, również to, że na każde zajęcia przypada praca domowa, dzięki czemu możemy ćwiczyć poza kursem.

 

Kurs japońskiego Warszawa - opinia Julii  Julia-san (Kurs ze zniżką dla uczniów):Subarashii! Kurs jest prowadzony bardzo profesjonalnie, ale jednocześnie w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekcje są angażujące, robimy wiele rzeczy, włącznie z czytaniem, pisaniem, i słuchaniem piosenek. Nauczyciele naprawdę wspierają wszystkich, aby jak najlepiej się nauczyli. Miałam szansę poznać wiele wspaniałych osób, które dzielą moją pasję poznawania japońskiej kultury, języka i, oczywiście, anime:)  Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

 

Kurs japonskiego Warszawa - opinia Michaliny Michalina-san (Kurs ze zniżką dla uczniów):
Kurs bardzo przyjemny, zawsze wychodzę roześmiana. Podobało mi się czytanie bez użycia oczu i gra z krzesłami. Podobają mi się filmiki, japońskie ulotki i praca w grupach (zwłaszcza konkursy). Ciekawe są też uwagi dotyczące życia w Japonii i warsztaty kaligrafii. Nauczyciele bardzo fajni ^^

 

Kurs języka japońskiego Warszawa - opinia Kasi Kasia-san (Zajęcia konwersacyjne w minigrupie):
Języka japońskiego zaczęłam się uczyć pod wpływem fascynacji japońską muzyką i filmem. Słuchałam Ayumi Hamasaki, oglądałam filmy Hayao Miyazakiego i Akiry Kurosawy. Lektorzy w AKARI kładą nacisk przede wszystkim na komunikację, co sprawia, że uczniowie nawet na niższych poziomach są w stanie dogadać się z Japończykami. Dodatkowo zajęcia organizowane są w bardzo atrakcyjny sposób, odbywają się w przyjemnej atmosferze i absolutnie nie da się na nich nudzić!

Dowiedz się więcej: opinie o kursach japońskiego w AKARI!


Promocja kultury i języka japońskiego

Poznaj naszych lektorów języka japońskiego

Nauka online: Przyjmujemy zgłoszenia na kursy i lekcje indywidualne online.  Kontakt: Kursy języka japońskiego


Język japoński Warszawa AKARI Kontakt
Powrót na
stronę główną – AKARI Nauka języka japońskiego.
Facebook⇒ AKARI- język japoński

jezyk japonski wspolpraca