Nauka języka japońskiego: Białystok, Warszawa, Skype

Nauka języka japońskiego

Z nami poznasz współczesną Japonię i współczesny japoński!

Zapraszamy na stacjonarne kursy języka japońskiego w Warszawie i w Białymstoku! Mieszkasz za daleko? Oferujemy też lekcje online!
Tutaj znajdziesz ofertę edukacyjnąkursy japońskiego Warszawa i kursy japońskiego Białystok. Na tej stronie poznasz naszych lektorów!
Warsztaty kultury japońskiej - Warszawa i Białystok

 

Nauka języka japońskiego – NOWE GRUPY 2018/19!!

Przyjmujemy zgłoszenia do grup języka japońskiego na rok szkolny 2018/19. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas możliwościami nauki języka japońskiego w Warszawie i w Białymstoku. Jeśli interesuje Cię któryś z kursów, skontaktuj się na nami – poinformujemy Cię o możliwości rozpoczęcia nauki w nowej grupie lub dołączenia do którejś z istniejących grup na odpowiednim poziomie zaawansowania: kontakt: Nauka języka japońskiego.

Nauka języka japońskiego ・ informacje ogólne

Jeżeli szukają Państwo kursów języka japońskiego o ciekawym programie, gdzie na zajęciach poza tajnikami gramatyki czy pisma japońskiego można poznać bliżej również kulturę Japonii, AKARI spełni Państwa oczekiwania.

Oferujemy możliwość poznania współczesnego języka japońskiego oraz poszerzenia wiedzy o kulturze popularnej i tradycyjnej oraz o życiu codziennym Japończyków.

Na porządku dziennym na naszych kursach:

Nauka języka japońskiego - zalety nauki w AKARI

Okres próbny

– kurs można przerwać w każdej chwili, składając pisemną rezygnację, a w przypadku wielu z naszych kursów możesz na początku kursu skorzystać również z okresu próbnego – od udziału w pierwszych zajęciach masz tydzień na spokojne przemyślenie decyzji o zapisie, a jeżeli w tym czasie się rozmyślisz, nic nie płacisz za pierwsze zajęcia. Upewnij się, że okres próbny dotyczy też kursu, którym jesteś zainteresowany.

Kursy języka japońskiego Warszawa Białystok

Interesują Cię kursy języka japońskiego? Szukasz zajęć, które będą interesujące, rozwiną Twoją znajomość języka japońskiego i przybliżą Ci Japonię? Jeśli tak, sprawdź, czy to, co oferujemy, odpowiada Twoim oczekiwaniom.
Nasze kursy języka japońskiego rozwijają wszystkie sprawności językowe (umiejętność mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania) w atrakcyjnych formach aktywności, np.
poprzez tworzenie i podkładanie dialogów do japońskich filmów na DVD – wcielamy się w seiyu :) (umiejętność mówienia)
rozmowy telefoniczne, w których faktycznie rozmawiasz przez telefon po japońsku, nie widząc swojego rozmówcy (umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu)
uzupełnianie ze słuchu tekstów japońskich piosenek (umiejętność rozumienia ze słuchu, umiejętność czytania)
pisanie pocztówek, maili, ćwiczenia w tworzeniu wpisów na facebooku (umiejętność pisania i czytania)
To tylko niektóre przykłady zabawnych form ćwiczeń, które wykorzystujemy na naszych zajęciach.

Poza tym na zajęciach staramy się korzystać z japońskich ulotek, różnego rodzaju mapek, nawet pieniędzy – zależnie od tego, co pasuje do danego tematu. Oglądamy filmiki na DVD przedstawiające różne aspekty codziennego życia w Japonii, co ułatwia odnalezienie się na miejscu naszym uczniom wyjeżdżającym do Japonii. W naszych zajęciach okazjonalnie biorą również udział goście z Japonii.

Zobacz, co nas wyróżnia i dlaczego jeszcze warto się z nami uczyć!

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM, CO OFERUJĄ NASZE KURSY :)  ZAPRASZAMY!
Nauka języka japońskiego i kultury japońskiej

Już w tym roku AKARI będzie świętować 12. urodziny. Będzie to możliwe dzięki podejściu, w którym na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i oczekiwania naszych Słuchaczy. Na każdego, niezależnie od tego, czy uczy się japońskiego z fascynacji mangą i anime, planuje podróż do Japonii, czy ubiega się o wyjazd stypendialny, czekają u nas nowe odkrycia.

Nie ustajemy w staraniach, by nasze zajęcia były jak najefektywniejsze i najatrakcyjniejsze.  Stale ulepszając to, co dobre, zmieniamy się dla naszych Słuchaczy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów japońskiego

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o prowadzonych przez nas kursach japońskiego w Warszawie i o kursach w Białymstoku oraz usługach związanych z tłumaczeniami.

Różnorodne warsztaty poświęcone kulturze Japonii – すべては、一人ひとりの学習者のために

Na uczestników naszych kursów języka japońskiego czekają też różnego rodzaju zajęcia dodatkowe, w których udział jest zwykle bezpłatny, m.in.:
dodatkowe zajęcia konwersacyjne w kameralnej atmosferze Cafe de Nihongo
warsztaty, np. kuchni japońskiej, makijażu w stylu współczesnej Japonki, zakładania yukaty, rysowania mangi itp.
Zachęcamy też do zapoznania się z opiniami naszych kursantów w zakładce Kursy języka japońskiego – Opinie Słuchaczy o AKARI.
Nauka języka japońskiego i kultury japońskiej - warsztaty
AKARI Nauka języka japońskiego i tłumaczenia - Warsztaty kuchni japońskiej
Warsztaty kuchni japońskiej Warszawa

Powrót na stronę główną: AKARI Nauka języka japońskiego.