Nauka języka japońskiego: Białystok, Warszawa, online

AKARI Jezyk Japonski 17周年バーナー

Z nami poznasz współczesną Japonię i współczesny japoński!

Zapraszamy na stacjonarne kursy języka japońskiego w Warszawie i w Białymstoku! Mieszkasz za daleko? Oferujemy też zajęcia online!

Tutaj znajdziesz naszą ofertę edukacyjnąkursy japońskiego Warszawa i kursy japońskiego Białystok i kursy japońskiego online.
AKARI-Jezyk-Japonski-スタッフ紹介

Nauka języka japońskiego ・ informacje ogólne

Jeżeli szukają Państwo kursów języka japońskiego o ciekawym programie, gdzie na zajęciach poza tajnikami gramatyki czy pisma japońskiego można poznać bliżej również kulturę Japonii, AKARI spełni Państwa oczekiwania.

Oferujemy możliwość poznania współczesnego języka japońskiego oraz poszerzenia wiedzy o kulturze popularnej i tradycyjnej oraz o życiu codziennym Japończyków.

Na porządku dziennym na naszych kursach:

Nauka języka japońskiego - zalety nauki w AKARI

Okres próbny

– kurs można przerwać w każdej chwili, składając pisemną rezygnację, a w przypadku wielu z naszych kursów możesz na początku kursu skorzystać również z okresu próbnego – od udziału w pierwszych zajęciach masz tydzień na spokojne przemyślenie decyzji o zapisie, a jeżeli w tym czasie się rozmyślisz, nic nie płacisz za pierwsze zajęcia. Upewnij się, że okres próbny dotyczy też kursu, którym jesteś zainteresowany.

AKARI Nauka języka japońskiego Gwarancja-zadowolenia-na-kurs-japońskiego-w-AKARI

Interesują Cię kursy języka japońskiego? Szukasz zajęć, które będą interesujące, rozwiną Twoją znajomość języka japońskiego i przybliżą Ci Japonię? Jeśli tak, sprawdź, czy to, co oferujemy, odpowiada Twoim oczekiwaniom.
Nasze kursy języka japońskiego rozwijają wszystkie sprawności językowe (umiejętność mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania) w atrakcyjnych formach aktywności, np.
☆ poprzez tworzenie i podkładanie dialogów do japońskich filmów na DVD – wcielamy się w seiyu :) (umiejętność mówienia)
☆ rozmowy telefoniczne, w których faktycznie rozmawiasz przez telefon po japońsku, nie widząc swojego rozmówcy (umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu)
☆ uzupełnianie ze słuchu tekstów japońskich piosenek (umiejętność rozumienia ze słuchu, umiejętność czytania)
☆ pisanie pocztówek, maili, ćwiczenia w tworzeniu wpisów internetowych i komentarzy (umiejętność pisania i czytania)
To tylko niektóre przykłady zabawnych form ćwiczeń, które wykorzystujemy na naszych zajęciach.

Poza tym na zajęciach staramy się korzystać z japońskich ulotek, różnego rodzaju mapek, nawet pieniędzy – zależnie od tego, co pasuje do danego tematu. Oglądamy filmiki na DVD przedstawiające różne aspekty codziennego życia w Japonii, co ułatwia odnalezienie się na miejscu naszym uczniom wyjeżdżającym do Japonii. W naszych zajęciach okazjonalnie biorą również udział goście z Japonii.

Zobacz, co nas wyróżnia i dlaczego jeszcze warto się z nami uczyć!

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM, CO OFERUJĄ NASZE KURSY :)  ZAPRASZAMY!
Nauka języka japońskiego i kultury japońskiej

W tym roku AKARI obchodzi 17. urodziny. Jest to możliwe dzięki podejściu, w którym na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i oczekiwania naszych Słuchaczy. Na każdego, niezależnie od tego, czy uczy się japońskiego z fascynacji mangą i anime, planuje podróż do Japonii, czy ubiega się o wyjazd stypendialny, czekają u nas nowe odkrycia.

Nie ustajemy w staraniach, by nasze zajęcia były jak najefektywniejsze i najatrakcyjniejsze.  Stale ulepszając to, co dobre, zmieniamy się dla naszych Słuchaczy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów japońskiego

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o prowadzonych przez nas kursach japońskiego w Warszawie i o kursach w Białymstoku oraz usługach związanych z tłumaczeniami.

Różnorodne warsztaty poświęcone kulturze Japonii – すべては、一人ひとりの学習者のために

Na uczestników naszych kursów języka japońskiego czekają też różnego rodzaju zajęcia dodatkowe, w których udział jest zwykle bezpłatny, m.in.:
dodatkowe zajęcia konwersacyjne w kameralnej atmosferze Cafe de Nihongo
warsztaty, np. kuchni japońskiej, makijażu w stylu współczesnej Japonki, zakładania yukaty, rysowania mangi itp.
Zachęcamy też do zapoznania się z opiniami naszych kursantów w zakładce Kursy języka japońskiego – Opinie Słuchaczy o AKARI.


AKARI Nauka języka japońskiego i tłumaczenia - Warsztaty kuchni japońskiejAKARI Nauka języka japońskiego: Warsztaty kuchni japońskiej WarszawaAKARI Nauka języka japońskiego Warszawa Warsztaty ciastek japońskich jpg

Powrót na stronę główną: AKARI Nauka języka japońskiego.