Nauka języka japońskiego: Białystok, Warszawa, Skype

Nauka języka japońskiego

Z nami poznasz współczesną Japonię i współczesny japoński!

Zapraszamy na stacjonarne kursy języka japońskiego w Warszawie i w Białymstoku! Mieszkasz za daleko? Oferujemy też lekcje online!
Tutaj znajdziesz ofertę edukacyjnąkursy japońskiego Warszawa i kursy japońskiego Białystok. Na tej stronie poznasz naszych lektorów!
Cafe-de-NIHONGO1 (1)

 

Nauka języka japońskiego – NOWE GRUPY 2017/18!!

Przyjmujemy zgłoszenia do grup języka japońskiego na rok szkolny 2017/18. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas możliwościami nauki języka japońskiego w Warszawie i w Białymstoku. Jeśli interesuje Cię któryś z kursów, skontaktuj się na nami – poinformujemy Cię o możliwości rozpoczęcia nauki w nowej grupie lub dołączenia do którejś z istniejących grup na odpowiednim poziomie zaawansowania: kontakt: Nauka języka japońskiego.

Nauka języka japońskiego ・ informacje ogólne

Jeżeli szukają Państwo kursów języka japońskiego o ciekawym programie, gdzie na zajęciach poza tajnikami gramatyki czy pisma japońskiego można poznać bliżej również kulturę Japonii, AKARI spełni Państwa oczekiwania.

Oferujemy możliwość poznania współczesnego języka japońskiego oraz poszerzenia wiedzy o kulturze popularnej i tradycyjnej oraz o życiu codziennym Japończyków.

Na porządku dziennym na naszych kursach:

 

Nauka języka japońskiego - zalety nauki w AKARI

Okres próbny

– kurs można przerwać w każdej chwili, składając pisemną rezygnację, a w przypadku wielu z naszych kursów możesz na początku kursu skorzystać również z okresu próbnego – od udziału w pierwszych zajęciach masz tydzień na spokojne przemyślenie decyzji o zapisie, a jeżeli w tym czasie się rozmyślisz, nic nie płacisz za pierwsze zajęcia. Upewnij się, że okres próbny dotyczy też kursu, którym jesteś zainteresowany.

Zobacz, co nas wyróżnia i dlaczego jeszcze warto się z nami uczyć!

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM, CO OFERUJĄ NASZE KURSY :)  ZAPRASZAMY!
Nauka języka japońskiego i kultury japońskiej

Już w tym roku AKARI będzie świętować 11. urodziny. Będzie to możliwe dzięki podejściu, w którym na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i oczekiwania naszych Słuchaczy. Na każdego, niezależnie od tego, czy uczy się japońskiego z fascynacji mangą i anime, planuje podróż do Japonii, czy ubiega się o wyjazd stypendialny, czekają u nas nowe odkrycia.

Nie ustajemy w staraniach, by nasze zajęcia były jak najefektywniejsze i najatrakcyjniejsze.  Stale ulepszając to, co dobre, zmieniamy się dla naszych Słuchaczy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów japońskiego

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o prowadzonych przez nas kursach japońskiego w Warszawie i o kursach w Białymstoku oraz usługach związanych z tłumaczeniami.

Różnorodne warsztaty poświęcone kulturze Japonii
すべては、一人ひとりの学習者のために

Nauka języka japońskiego i kultury japońskiej - warsztaty
Warsztaty kuchni japońskiej Warszawa

Powrót na stronę główną: AKARI Nauka języka japońskiego.