Dlaczego AKARI?

Kurs japońskiego w AKARI - Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

明かり (akari)światło, jasność
明るい (akarui)1. jasny; 2. pogodny, wesoły, radosny

W AKARI uczymy języka japońskiego w jasny, przejrzysty sposób, a zajęcia prowadzimy tak, by były dla uczestników efektywnie, ale też wesoło spędzonym czasem, przyjemną odmianą i relaksem po pracy czy szkole. Naszą wartość potwierdza zadowolenie uczniów i ich osiągnięcia w nauce języka japońskiego.

Nasi uczniowie biorą udział w konkursach krasomówczych organizowanych przez Ambasadę Japonii, co roku z powodzeniem przystępują też do egzaminów JLPT. Co roku kilku słuchaczy wyjeżdża do Japonii, gdzie ma możliwość sprawdzenia swoich umiejętności nabytych na kursie – jak dotąd wszyscy byli zadowoleni :)

AKARI Język japoński obchodzi 17 urodziny

 

Kurs japonskiego Warszawa Bialystok kultura

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KURS JAPOŃSKIEGO W SZKOLE AKARI?

Kurs japońskiego w AKARI - podejście komunikacyjne W wielu grupach zajęcia są prowadzone wspólnie przez dwóch lektorów, Polaka i native speakera – podczas jednej i tej samej lekcji możesz liczyć na pomoc i wsparcie ich obu.
 Konwersacje z native speakerem – dodatkowe zajęcia, na których możesz poćwiczyć mówienie w języku japońskim – bezpłatny udział dla uczestników naszych kursów i pierwszeństwo przy zapisach.

 

Nauka japońskiego - yukata Warsztaty i wykłady kulturowe – wiemy, że większość naszych uczniów rozpoczyna naukę japońskiego z powodu fascynacji japońską kulturą. Staramy się stwarzać jak najwięcej okazji do jej doświadczania także poprzez organizowanie różnorodnych warsztatów – udział w większości z nich jest bezpłatny.

 

 

Nauka języka japońskiego - kultura japońska Oczekiwania i potrzeby Słuchaczy stawiamy na pierwszym miejscu – staramy się je poznawać poprzez rozmowy i ankiety i w oparciu o nie dobieramy formy ćwiczeń i wykorzystywane materiały.
Popkultura – w zależności od zainteresowań i potrzeb grupy, wykorzystujemy na zajęciach japońską muzykę (J-pop, J-rock), czteroobrazkowe mangi, ćwiczenia seiyū i wiele innych atrakcyjnych elementów.

 

Kurs japońskiego - Biblioteczka dla uczestników naszych kursów Japońska biblioteczka – oferujemy naszym Słuchaczom dostęp do książek poświęconych Japonii, mang w języku japońskim i książek przystosowanych do różnych poziomów zaawansowania, filmów i anime na DVD oraz płyt z muzyką japońską – nasza biblioteczka liczy ok. 150 pozycji i stale się powiększa.

 

Kurs japońskiego - potrzeby Słuchaczy Gwarancja zadowolenia – w przypadku wielu z naszych grupowych kursów języka japońskiego dajemy Słuchaczom tygodniowy okres gwarancyjny – jeżeli po pierwszych zajęciach zrezygnujesz z kontynuacji kursu, zwrócimy Ci wpłacone pieniądze także za te zajęcia. Upewnij się, że okres gwarancyjny dotyczy kursu, którym jesteś zainteresowany lub umów się na lekcję próbną.

 

Nasz cel

Nie chcemy, by nasze zajęcia były tylko miejscem przekazywania wiedzy. W nauce języka jest ona oczywiście bardzo ważna, ale nam zależy na czymś więcej – by „żywy japoński” stał w centrum naszych zajęć. Z tego powodu nie powtarzamy co rok tego samego programu, a modyfikujemy go w zależności od grupy, by jak najbardziej odpowiadał jej potrzebom i oczekiwaniom, a najwięcej czasu poświęcamy na komunikację. Z nami poznasz współczesną Japonię i współczesny japoński.
Jesteśmy szczęśliwi, gdy nasze zajęcia stają się doświadczeniem kultury Japonii, miejscem nowych odkryć i nawiązywania nowych przyjaźni, gdzie można efektywnie lub inaczej niż zwykle spędzić czas.

Zainteresowanych nauką prosimy o kontakt: kurs japońskiego Warszawa Białystok!

Każdy z naszych Uczniów jest dla nas ważny!
kurs japońskiego z elementami kultury japońskiej
Nasi Uczniowie rozpoczynają naukę języka japońskiego z różnych powodów. Niektórych fascynuje kultura Japonii. Inni planują odwiedzić Kraj Kwitnącej Wiśni. Jeszcze inni lubią mangę i anime. Motywacji jest wiele. A my wszystkie bierzemy pod uwagę i razem z naszymi Uczniami tworzymy zajęcia. W minionych latach prowadziliśmy m.in. zajęcia z wykorzystaniem anime i japońskiej muzyki (J-rock i J-pop) oraz warsztaty zakładania yukaty, kaligrafii, rysowania mangi i inne, pozwalające na bezpośredni kontakt z kulturą Japonii. Dla tych wszystkich, którzy chcieli dodatkowo poćwiczyć się w mówieniu w języku japońskim, rozpoczęliśmy prowadzenie dodatkowych, nieodpłatnych zajęć konwersacyjnych Cafe de Nihongo.
Jakie będą nasze kursy języka japońskiego w roku 2023/24? Przyjdź i przekonaj się!

AKARI Język japoński obchodzi 17 urodziny

私たちの想い
私たちが目指す日本語レッスンは、いつか日本で使う日本語ではありません。毎回のレッスンが日本語を使う空間であり、毎回の授業で何かしらの気付きや発見があってほしい、教室自体が学習者にとって日本であってほしい、そんな想いで私たちは授業に望んでいます。基礎を学習しながらも、知識の詰め込みを超えた『気持ちの伝わる日本語』を私たちは提案して参ります。

AKARI Jezyk Japonski 17周年バーナーおかげさまで17周年!!
AKARI日本語学校は、皆様に支えられて2023/24年度に17周年を迎えました。当校の日本語コースに通った卒業生には、様々な分野で活躍されている方がいます。LOTポーランド航空(成田-ワルシャワ便)でフライトアテンダント(日本語対応)として勤務している方や、教室で出逢って結婚式を挙げるに至った爽やかなお二人、高校生留学プログラムで日本留学の夢を叶えた若者、耳が不自由ながら日本語を学び、その功績が認められWHO親善大使に就任した学生、好きなアーティストの通訳をこなすまでに日本語が上達した若者など、様々な方がいます。ご本人の努力の賜物であることは言うまでもありませんが、AKARI日本語学校が、ほんの少しでもお役に立てたとしたら、私どもにとっては望外の喜びです。
2023/24年度も、学習内容の充実、無料ワークショップの開催、新規プロジェクトの推進、ボランティア活動等を通して、学習者の皆さんのご期待に応えられるよう精進して参ります。どうぞ2023/24年度のAKARI日本語学校にご期待ください!!

Facebook⇒ AKARI język japoński

Wybrane wydarzenia, w których wzięliśmy udział:

AKARI Język japoński - wydarzenia z naszym udziałem

Powrót na stronę główną – AKARI Nauka języka japońskiego.