Wydarzenia w AKARI w 2023

2023-AKARI-Jezyk-Japonski-1年のまとめ

Podsumowanie 2023 roku

Końcówka roku to zawsze dobry moment na podsumowania. Rok 2023 był rokiem zmian, a także nowych wyzwań w AKARI. Poszerzyliśmy nasz zespół o nowych współpracowników. Prowadziliśmy zajęcia poza stałymi miejscami naszej pracy, dla osób, które nie są uczestnikami naszych kursów, m.in. na Stadionie Narodowym – warsztaty kaligrafii na Stadionie Narodowym, czy w przedszkolu – zajęcia poświęcone Japonii i jej kulturze dla dzieci. Po przerwie wróciliśmy do prowadzenia zajęć z języka japońskiego podczas konwentów – ostatnio z taką lekcją wzięliśmy udział w Nerd Feście w Książnicy Podlaskiej. Zaprosiliśmy piłkarza z Japonii do udziału w naszych zajęciach. W 2024 rok wejdziemy otwarci na nowe pomysły i wyzwania. Ciekawi jesteśmy, co z naszych planów uda się zrealizować, a czym, jeszcze nieplanowanym, nas zaskoczy.

PGE国立競技場バーナー
2023年は変化の多い年となりましたが、AKARIでは新たな挑戦もありました。ワルシャワ国立競技場でのワークショップ、ポーランドにおける語学スクールTOP100への選出、国立大学における日本語コース開設、駐ポーランド大使の講演含む文化イベントへの参加、新たな仲間の加入、幼稚園での日本文化授業、日本人プロサッカ―選手と実施した体育授業、県立図書館で開催されたポップカルチャーイベントでの日本語講座などは、新鮮で刺激的な体験となりました。2024年もAKARIは新たな挑戦に向けて、精進して参ります!
 Facebook ⇒ AKARI Nauka języka japońskiego

AKARI-Jezyk-Japonski-スタッフ紹介

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>