Upominki dla naszych uczniów 2017/18

Kurs-japonskiego-AKARI-Promocje-upominkoweSzykujemy upominki dla wszystkich, którzy będą się z nami uczyć języka japońskiego na grupowych kursach w roku szkolnym 2017/18!

Każdy z naszych uczniów otrzyma oryginalne japońskie Pocky – poza klasycznymi być może pojawią się też rzadziej spotykane smaki :)

Ci, którzy zechcą, otrzymają nasze przypinki z Akari-chan :)

W dalszym ciągu trwa też promocja upominkowa dla przyjaciół – osoby, które polecą nas swoim znajomym, otrzymają upominek z Japonii w przypadku zapisania się znajomego i udziału w kursie do jego zakończenia. Znajomy zapisujący się z polecenia również otrzyma upominek (mangę, zieloną herbatę itp.).
Obie osoby nie muszą uczęszczać na zajęcia w tej samej grupie, ani nawet na tym samym poziomie zaawansowania, więc nowych uczniów prosimy o informację, jeśli zapisują się z polecenia znajomego :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>