Warsztaty zakładania yukaty

Poczuj-z-nami-klimat-japońskiego-lata

Zapraszamy na warsztaty zakładania yukaty – letniego kimona!

Yukata, czyli lekkie, bawełniane kimono, zakładana jest na różne nieformalne okazje, np. na letnie święta czy pokazy sztucznych ogni. Mamy nadzieję, że nasze warsztaty zakładania yukaty pozwolą Wam poczuć klimat japońskiego lata :)

Zdjęcie przedstawia uczestniczki pierwszych warsztatów zakładania yukaty, które poprowadziliśmy w parku. Liczymy, że tym razem również pogoda dopisze i że uda nam się przeprowadzić warsztaty w plenerze :)

Warsztaty odbędą się w środę, 21 czerwca 2017. Rozpoczęcie o godz. 17:00.
Jeśli pogoda dopisze, z uczestniczkami warsztatów spotkamy się przy bramie do Parku Branickich  od strony ul. Legionowej. A jeśli będzie niepewna, warsztaty odbędą się tam, gdzie zwykle mamy zajęcia w ramach kursów języka japońskiego – w sali nr 8 Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 – jeśli nie będzie lało, to może uda nam się zrobić ładne zdjęcia na tle zieleni obok szkoły :)

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla uczestników naszych kursów języków japońskiego.
Do udziału w warsztatach zapraszamy tylko panie – tym razem nie będzie męskich yukat.
Zdjęcia z warsztatów chcielibyśmy zamieścić na naszej stronie – uczestniczki prosimy o przyniesienie zgody na ich wykorzystanie przez nas.
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń: kontakt – Warsztaty kultury japońskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>