Język japoński – Tłumaczenia

Język japoński tłumaczenia pisemne i ustne: Warszawa・Białystok・Lublin
tłumaczenia na język japońskiAKARI-Jezyk-Japonski-映画字幕バーナーAKARI Język japoński Tłumaczenia na język japoński
Język japoński tłumaczenia ustne
Wykonujemy tłumaczenia ustne z języka japońskiego na polski i z polskiego na japoński. Usługi związane z tłumaczeniami ustnymi oferujemy przede wszystkim w Warszawie, Białymstoku i Lublinie.
Język japoński tłumaczenia
pisemne
Oferujemy tłumaczenia pisemne z języka japońskiego na polski oraz z języka polskiego na japoński. W celu zapewnienia najwyższego poziomu usług, teksty tłumaczone na język japoński poddawane są ostatecznej korekcie przez rodowitego Japończyka. 
Dotychczasowa współpraca
Z naszych usług korzystało wiele firm, organizacji i instytucji kulturalnych, m.in. Muzeum Wojska, Białostocki Teatr Lalek, Białostocki Ośrodek Kultury, Zakłady Ceramiczne BOLESŁAWIEC, International Traditional Culture Exchange Association czy Muzeum Fryderyka Chopina. Zajmujemy się również tłumaczeniem tekstów na oficjalną stronę internetową Anny Marii Jopek w języku japońskim i materiałów prasowych – Anna Maria Jopek była ambasadorką Roku Wymiany V4+Japonia ze strony polskiej. Mieliśmy też przyjemność pracować nad tłumaczeniem na język japoński bookletu japońskiego wydania albumu „Haiku” Anny Marii Jopek i Makoto Ozone (Universal Music Japan) oraz bookletu albumu „Ulotne” Anny Marii Jopek.

Zainteresowanych  zapraszamy do zapoznania się z ofertą tłumaczeń: język japoński oraz do kontaktu z nami: język japoński tłumaczenia.

日本語⇔ポーランド語の翻訳/通訳 (ワルシャワ・ビアリストック・ルブリン)
私どもではポーランドの3都市(Warszawa・Białystok・Lublin)にて、通訳のご依頼を承っております。これまでにビジネス通訳、文化イベント、国際交流事業、TVインタビュー通訳などの実績がございます。
日本語⇔ポーランド語の翻訳では、音楽作品の歌詞やブックレット、プレスリリース、映画字幕翻訳や作品のプレスブック、文化/芸術センターの日本語タッチパネル、各種イベントのポスター、商品パンフレット、各種日本語WEBサイトを担当しております。
出来る限りご要望に添えるよう対応致しますので、ご興味のある方は一度お電話またはEメールにてご相談ください。

Powrót na stronę główną – AKARI Nauka języka japońskiego i tłumaczenia.jezyk japonski wspolpraca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>