Zapisy na kursy języka japońskiego 2016/17

Kursy języka japońskiego 2016/17

Kursy języka japońskiego – zapisy do grup na rok szkolny 2016/17!

Prowadzimy przyjmowanie zgłoszeń na kursy języka japońskiego w Warszawie oraz na kursy języka japońskiego w Białymstoku w nowym roku szkolnym! Prowadzimy zapisy zarówno do grup dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Osobom, które dotąd nie uczyły się języka japońskiego z nami, oferujemy możliwość udziału w niezobowiązującej lekcji próbnej.
Na naszych kursach czeka Cię zdobywanie praktycznych umiejętności pod kierunkiem dwóch doświadczonych, kreatywnych lektorów – polskiego i native speakera, którzy wspólnie prowadzą lekcje. Dzięki naszym zajęciom nie tylko nauczysz się posługiwać językiem japońskim, ale też lepiej poznasz zarówno japońską kulturę tradycyjną, jak i współczesną Japonię.

Więcej informacji o naszej ofercie kursów można znaleźć na stronach Kursy języka japońskiego Warszawa oraz na Kursy języka japońskiego Białystok. W sprawie terminów zajęć poszczególnych grup prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki języka japońskiego z nami od nowego roku szkolnego, prosimy o kontakt: kursy języka japońskiego! W przypadku zgłoszeń mailowych należy podać miasto (Warszawa/Białystok), w którym chcą Państwo uczęszczać na kurs, poziom zaawansowania, imię i nazwisko osoby zainteresowanej zajęciami oraz dane do kontaktu: numer telefonu i adres mailowy. Mile widziany również wiek osoby zainteresowanej nauką :)

Powrót na stronę główną – AKARI Nauka języka japońskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>