Kursy języka japońskiego – zapisy

Kurs japońskiego Warszawa Białystok zapisy

Zapisz się na japoński! 

Nasze kursy japońskiego rozwijają wszystkie sprawności językowe (rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie), ze szczególnym naciskiem na umiejętność komunikacji. Nie skupiamy się jednak wyłącznie na nauczaniu języka, ale staramy się również poszerzać znajomość kultury Japonii, zarówno w trakcie zajęć, jak i poprzez organizowanie różnorodnych warsztatów. Jeśli szukasz kursu prowadzonego przez ludzi z pasją, sprawdź naszą ofertę :)

A oto garść podstawowych informacji.

NOWE GRUPY – zapisy na kursy wakacyjne oraz na ruszające w nowym roku szkolnym!
Prowadzimy nabór na kursy języka japońskiego: przed nami kursy wakacyjne, ale równocześnie rozpoczynamy przyjmowanie wstępnych zgłoszeń na nowy rok szkolny, na kursy, które ruszą w październiku.
Oferujemy możliwość nauki na różnych poziomach zaawansowania, więc osoby, które miały już kontakt z językiem japońskim, również śmiało mogą się do nas zgłaszać.

Wakacyjne kursy języka japońskiego
Nasze wakacyjne kursy japońskiego w dobrym tempie umożliwiają uczestnikom kontynuację nauki od października na kolejnym poziomie zaawansowania. Zapisy przyjmujemy do 17 czerwca.
 Zajęcia online – kursy wakacyjne poprowadzimy na zoomie.
 Lekcja próbna: 14 i 20 czerwca.
 Kurs obejmuje 40 godzin lekcyjnych. Zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu w trybie dwie godziny lekcyjne jednorazowo.
 Cena to 1100 zł, uczniowie i studenci otrzymują zniżkę – w ich przypadku kurs kosztuje 960 zł. Opłatę rozkładamy na dwie raty.
 Po więcej informacji o kursach wakacyjnych zapraszamy do zakładki Kursy japońskiego online.

Roczne kursy języka japońskiego – zajęcia stacjonarne i online
Wszystkim, którzy rozpoczynają naukę języka japońskiego z nami, dajemy możliwość udziału w lekcji próbnej, niezależnie od tego, czy zainteresowani są nauką online czy stacjonarną.
 Zajęcia online – forma zajęć, pozwalająca poznawać język japoński pod kierunkiem lektora z dowolnego miejsca, bez konieczności wychodzenia z domu i poświęcania czasu na dojazd. W roku szkolnym zajęcia odbywają się raz w tygodniu, każde spotkanie trwa dwie godziny lekcyjne (łącznie 90 min.).
Po więcej informacji zapraszamy też m.in. na stronę Kursy japońskiego online.
☆ Kursy stacjonarne –
 prowadzimy je w Białymstoku i w Warszawie.
Spotkania w ramach rocznych kursów stacjonarnych odbywają się raz w tygodniu i jednorazowo trwają dwie godziny lekcyjne (90 min.)
Po więcej informacji zapraszamy też m.in. na stronę Kurs japońskiego Warszawa i Kurs japońskiego Białystok.
☆ Niezależnie od wybranej formy zajęć, nasi uczniowie mają możliwość bezpłatnego udziału w różnorodnych spotkaniach i warsztatach kulturowych – będą się odbywały zarówno stacjonarnie, jak i online.

 

Język japoński AKARI Kontakt
Powrót na stronę główną: AKARI Nauka języka japońskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>