Kursy języka japońskiego – zapisy

Kurs japońskiego Warszawa Białystok zapisy

Zapisz się na japoński! 

Nasze kursy japońskiego rozwijają wszystkie sprawności językowe (rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie), ze szczególnym naciskiem na umiejętność komunikacji. Nie skupiamy się jednak wyłącznie na nauczaniu języka, ale staramy się również poszerzać znajomość kultury Japonii, zarówno w trakcie zajęć, jak i poprzez organizowanie różnorodnych warsztatów. Jeśli szukasz kursu prowadzonego przez ludzi z pasją, sprawdź naszą ofertę :)

A oto garść podstawowych informacji.

NOWE GRUPY – marzec 2021!
Prowadzimy nabór do nowych grup dla początkujących. Kurs rusza już 2 marca 2021. Zajęcia w ramach tego kursu będą się odbywały online, niezależnie od sytuacji epidemicznej. W ramach kursu 40 godzin lekcyjnych zajęć. Zajęcia raz w tygodniu. Więcej informacji: kursy japońskiego online.

Kursy języka japońskiego – zajęcia stacjonarne i online
Prowadzimy zapisy do nowych grup dla początkujących „od zera”, jak również dla tych, którzy uczyli się już japońskiego.
Możliwość udziału w lekcji próbnej – 2 marca.
☆ Zajęcia online – forma zajęć, pozwalająca poznawać język japoński pod kierunkiem lektora z dowolnego miejsca, bez konieczności wychodzenia z domu i poświęcania czasu na dojazd.
Po więcej informacji zapraszamy też m.in. na stronę Kursy japońskiego online.
☆ Kursy stacjonarne –
 prowadzimy je w Białymstoku i w Warszawie. Kursy roczne w formie stacjonarnej ruszają w październiku, jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, oczywiście z przestrzeganiem zasad reżimu sanitarnego. W razie pogorszenia się sytuacji epidemicznej w danym mieście, czasowo przechodzić będziemy na nauczanie online.
Spotkania w ramach kursów stacjonarnych odbywają się raz w tygodniu i jednorazowo trwają dwie godziny lekcyjne (90 min.)
Po więcej informacji zapraszamy też m.in. na stronę Kursy japońskiego Warszawa i Kursy japońskiego Białystok.
☆ Niezależnie od wybranej formy zajęć, nasi uczniowie mają możliwość bezpłatnego udziału w różnorodnych spotkaniach i warsztatach kulturowych – będą się odbywały zarówno stacjonarnie, jak i online.

 

Język japoński AKARI Kontakt
Powrót na stronę główną: AKARI Nauka języka japońskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>