Kursy języka japońskiego – zapisy

Kurs japońskiego Warszawa Białystok zapisy

Zapisz się na japoński!

Oferujemy kursy języka japońskiego w Warszawie i w Białymstoku. Nasze zajęcia rozwijają wszystkie sprawności językowe (rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie), ze szczególnym naciskiem na umiejętność komunikacji. Nie skupiamy się jednak wyłącznie na nauczaniu języka, ale staramy się również poszerzać znajomość kultury Japonii, zarówno w trakcie zajęć, jak i poprzez organizowanie różnorodnych warsztatów. Jeśli szukasz kursu prowadzonego przez ludzi z pasją, sprawdź naszą ofertę :)

A oto garść podstawowych informacji.

Kurs japońskiego Warszawa
W Warszawie będziemy tworzyć nowe grupy dla początkujących w lutym 2020.
☆ Lekcja próbna: 26 lutego (środa)
☆ Miejsce prowadzenia zajęć: IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej przy ul. Hożej 88 (wejście od ul. Wspólnej), Warszawa. MAPKA: Kurs języka japońskiego Warszawa
☆ Terminy zajęć:
 Wstępnie planowany termin zajęć to środa w godzinach popołudniowych. W sprawie terminów zajęć prosimy o kontakt: Japoński Warszawa.
☆ Uczestnikom naszych kursów oferujemy możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach kultury japońskiej.
Więcej informacji na stronie Kursy japońskiego Warszawa.

Kurs japońskiego Białystok
W Białymstoku utworzenie nowych grup dla początkujących planowane jest na  marzec 2020. Będą to grupy w skróconym wymiarze czasowym, roczne kursy dla początkujących (a także dla osób kontynuujących naukę) ruszą w październiku 2020.
☆ Lekcja próbna: 24 lutego i 2 marca (poniedziałek)
☆ Miejsce prowadzenia zajęć: Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Kościelnej 3, Białystok. MAPKA: Kurs języka japońskiego Białystok
☆ Terminy zajęć:
 W sprawie terminów zajęć prosimy o kontakt: Japoński Białystok.
 Kursy w większości grup prowadzone są systemem team-teaching – zajęcia prowadzi wspólnie dwóch lektorów: lektor polski i native speaker.
☆ Uczestnicy naszych kursów będą mogli uczestniczyć również w bezpłatnych warsztatach kultury japońskiej.
Więcej informacji na stronie Kursy japońskiego Białystok.

Osobom, które po raz pierwszy zapisują się na grupowy kurs języka japońskiego w AKARI, niezależnie od poziomu zaawansowania, dajemy Siedmiodniową Gwarancję – w przypadku rezygnacji z kontynuacji kursu zgłoszonej w ciągu siedmiu dni od pierwszych zajęć, zwracamy całą wpłaconą kwotę!
Gwarancja dotyczy następujących kursów grupowych:
Kursy ze zniżką dla uczniów i studentów (Warszawa)
Kursy dla dorosłych (Warszawa)
Kursy standardowe (Białystok)

Osoby, które przed zapisaniem się na kurs, chciałyby zobaczyć, jak wyglądają nasze zajęcia języka japońskiego, zapraszamy do udziału w niezobowiązującej lekcji próbnej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: kurs japońskiego Białystok oraz kurs japońskiego Warszawa.

Sprawdziłeś nas, chciałbyś się z nami uczyć japońskiego, ale wciąż nie jesteś pewien, czy będziesz mógł rozpocząć naukę? Możesz dokonać wstępnego zapisu – nie wiąże się z opłatami :)

Język japoński AKARI Kontakt
Powrót na stronę główną: AKARI Nauka języka japońskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>