Warsztaty kulturowe w szkole AKARI

Warsztaty kultury japońskiej AKARI Nauka języka japońskiego i tłumaczeniaWarsztaty dla uczestników kursów japońskiego w AKARI (BEZPŁATNIE!)

Z myślą o uczestnikach naszych kursów języka japońskiego, prowadzimy w AKARI różnorodne warsztaty i wykłady poświęcone kulturze japońskiej. Wiemy, że większość osób rozpoczyna naukę japońskiego ze względu na zainteresowanie kulturą Japonii lub jakimś jej elementem: dla jednych będzie to manga czy anime, dla innych fascynacja samurajami. Staramy się, by oferta naszych zajęć dodatkowych była urozmaicona, by każdy znalazł coś dla siebie, i umożliwiamy naszym uczniom udział w tych warsztatach zupełnie bezpłatnie. Dotychczas organizowaliśmy m.in. pokazy zakładania kimona, warsztaty zakładania yukaty, warsztaty kaligrafii, warsztaty i pokazy kuchni japońskiej, warsztaty rysowania mangi, warsztaty makijażu w stylu współczesnej Japonki i wiele innych. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowań do nowego roku szkolnego. Co znajdzie się w naszej warsztatowej ofercie w roku 2021/22, tego jeszcze nie zdradzimy :) Nasze plany zakładają jednak, że część atrakcji towarzyszących naszym kursom będzie odbywała się stacjonarnie, w Warszawie i w Białymstoku, a część będzie prowadzona w formie online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>