Spotkanie poświęcone JLPT


Nauka japońskiego - egzaminy JLPTNauka japońskiego wynika z różnorodnych motywacji i celów. Niezależnie od tego, co stało się impulsem do rozpoczęcia nauki języka japońskiego, w trakcie nauki wiele osób zaczyna myśleć o zdobyciu certyfikatu, który będzie potwierdzał ich wiedzę i umiejętności i będzie honorowany na całym świecie.
Z myślą o takich osobach, w grudniu 2015 zorganizowaliśmy spotkanie poświęcone egzaminom Japanese Language Proficiency Tests. Egzaminy te umożliwiają zdobycie honoryfikowanego na całym świecie certyfikatu, potwierdzającego posiadane umiejętności z zakresu języka japońskiego na jednym z pięciu poziomów zaawansowania. Wiemy, że chęć uzyskania certyfikatu może być dodatkową motywacją :) Dla osób zainteresowanych zmierzeniem się z egzaminem po raz pierwszy, które nie wzięły udziału w grudniowym spotkaniu, planujemy zorganizowanie kolejnych :) Czekamy na kontakt od zainteresowanych!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>