Spotkania z kulturą Japonii

AKARI Język japoński baner 2022Zapraszamy do udziału w wydarzeniach związanych z kulturą japońską!

W styczniu i lutym odbędzie się kilka wydarzeń online, poświęconych kulturze japońskiej, które organizujemy z myślą o uczestnikach naszych kursów języka japońskiego. Okazja do tego, by wzbogacić swoje ferie zimowe o japońskie akcenty :) Udział jak zwykle bezpłatny :)

Spacery po Tokio – zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chociaż online chcieliby „przejść się” z Kanako ulicami Tokio, rzucić okiem na wystawy czy zajrzeć do sklepów. Spacery będą na żywo, więc uczestnicy będą mogli przekonać się, jak w czasie rzeczywistym wygląda Tokio :)

Wykład poświęcony matsuri – świętom japońskim – wykład poprowadzi na zoomie Agnieszka sensei.

Pokaz kuchni japońskiej – pokazy, które odbywały się w zeszłym roku szkolnym, cieszyły się dużym zainteresowaniem, a większość prezentowanych potraw można przygotować z dostępnych u nas składników :) Jest to zatem okazja do wzbogacenia swojego menu o japońskie akcenty :) Pokaz poprowadzi Kanako sensei.

Terminy poszczególnych wydarzeń podamy wkrótce. Po podaniu terminów zapraszamy zainteresowanych do kontaktu – wszystkie wspomniane wydarzenia będą się odbywać na zoomie, osoby, które zgłoszą chęć udziału w danym wydarzeniu, otrzymają odpowiedni link.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>