Kursy japońskiego – zapisy na rok 2021/22

Kurs japońskiego Warszawa Białystok zapisy

Kursy japońskiego 2021/22 – zapisy trwają!

Wakacje w pełni i może się wydawać, że do rozpoczęcia nowego roku szkolnego jeszcze daleko, ale zainteresowanych na wszelki wypadek informujemy, że zapisy na nasze kursy języka japońskiego – zarówno te stacjonarne, jak też prowadzone online – trwają w najlepsze.

O czym warto wiedzieć?

Przyjmujemy wstępne zgłoszenia – takie zgłoszenie jest niezobowiązujące, nie wiąże się też z żadnymi opłatami, ale dla nas jest istotną informacją o tym, ile osób jest potencjalnie zainteresowanych kursem na danym poziomie zaawansowania. Informacje te są dla nas bardzo cenne przy układaniu grafiku, co zwykle ma miejsce na przełomie sierpnia i września. Osoby, które wstępnie zgłoszą się na kurs japońskiego w AKARI , mogą liczyć na kontakt z naszej strony, kiedy będziemy mogli przedstawić konkretne propozycje terminów zajęć do wyboru.

Miniony rok pokazał, że podczas pandemii różne plany i założenia trzeba szybko modyfikować, ale nastawiamy się na to, że w roku szkolnym 2021/22 będziemy prowadzić grupowe kursy japońskiego zarówno stacjonarnie, jak i online. W przypadku zajęć stacjonarnych, odbywających się w Białymstoku i Warszawie, ilość osób w grupie będzie odpowiednio dostosowana do powierzchni sali, w której będą odbywały się zajęcia. Postaramy się przygotować taką ilość grup, żeby odpowiedzieć na oczekiwania osób zainteresowanych nauką z nami, jednak doradzamy nie odkładać zapisu na kurs (choćby i w formie wstępnego zgłoszenia) na ostatnią chwilę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>