Kurs japońskiego stacjonarnie czy online?

Gwarancja zadowolenia na kurs japońskiego w AKARIKurs japońskiego online czy stacjonarnie – u nas masz wybór!

Kiedy podczas pandemii z konieczności przeszliśmy na nauczanie online we wszystkich grupach, część osób odkryła, że ta forma nauki, której wcześniej w ogóle nie brali pod uwagę, bardzo im odpowiada. Nie wymaga dojazdu do szkoły, czekania na autobus w deszczu lub na mrozie, zaoszczędza czas a także, zwyczajnie, bardziej pasuje do ich charakteru.
Inne osoby podczas nauki zdalnej odkryły, jak ważny jest dla nich bezpośredni kontakt z nauczycielem, możliwość spotkania się z innymi uczestnikami zajęć i o ile bardziej odpowiada im nauka face to face.
Z myślą i o jednych, i o drugich, nie rezygnujemy z żadnej formy nauczania. W AKARI masz wybór – jeśli wolisz zajęcia online, możesz wybrać grupę online, jeśli wolisz uczyć się stacjonarnie, możesz uczęszczać na nasz kurs japońskiego w szkole w Białymstoku lub w Warszawie.
Co więcej, zależnie od poziomu zaawansowania i tempa realizacji materiału, dajemy możliwość zamiennego udziału w zajęciach stacjonarnych lub online, jeśli ktoś z jakichś przyczyn nie może wziąć udziału w zajęciach swojej grupy.
Grafik wszystkich zajęć ustalamy zwykle na początku września, więc obecnie możesz zrobić niezobowiązujące wstępne zgłoszenie na interesujący Cię kurs. Po ustaleniu grafiku skontaktujemy się, żeby przedstawić propozycje terminów.

Po bliższe informacje zapraszamy odpowiednio do zakładek:
kurs japońskiego Warszawa
kurs japońskiego Białystok
kurs japońskiego online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>