Kultura japońska – grudniowe zajęcia dla naszych uczniów

Kultura japońska – zajęcia w grudniu 2023

SPACER LIVE
Nasze online’owe spacery po Tokio w zeszłym roku szkolnym cieszyły się dużym zainteresowaniem. W tym roku zamierzamy Was zaprosić na przechadzki live po trzech miastach: Kioto, Tokio i Yokohamie. Na pierwszy spacer, ten po Kioto, zabierze nas nasza była kursantka Luiza san.
Termin: 16 XII (sobota), godz. 8:00-8:50 rano czasu polskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń: do 15 XII, zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie mailowo, z naszego formularza kontaktowego. W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy link do wejścia na spotkanie.
Spacery po Japonii live organizujemy z myślą o uczestnikach naszych kursów języka japońskiego, udział bezpłatny.
AKARI-Jezyk-Japonski-日本街歩き

Japońskie zwyczaje i tradycje noworoczne

Już wkrótce obchody Nowego Roku – dla Japończyków najważniejszego święta w ciągu roku. Jeśli interesują Cię zwyczaje i tradycje japońskie związane z przejściem ze starego w nowy rok, przesądy i atrakcje okołonoworoczne, ta propozycja jest dla Ciebie.

Forma: miniwykład online (na zoomie).
Termin: 18 XII (poniedziałek), godz. 18:50-19:50
Termin przyjmowania zgłoszeń: do 16 XII, zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie mailowo, z naszego formularza kontaktowego. W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy link do wejścia na spotkanie.
Cena: propozycja dla uczestników naszych kursów – jak zwykle bezpłatnie.
AKARI Jezyk Japonski Swieta i Nowy Rok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>