Kursy języka japońskiego – zapisy

Kurs japońskiego Warszawa Białystok zapisy

Zapisz się na japoński! Wakacyjne kursy online!

Nasze kursy japońskiego rozwijają wszystkie sprawności językowe (rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie), ze szczególnym naciskiem na umiejętność komunikacji. Nie skupiamy się jednak wyłącznie na nauczaniu języka, ale staramy się również poszerzać znajomość kultury Japonii, zarówno w trakcie zajęć, jak i poprzez organizowanie różnorodnych warsztatów. Jeśli szukasz kursu prowadzonego przez ludzi z pasją, sprawdź naszą ofertę :)

A oto garść podstawowych informacji.

Wakacyjny kurs japońskiego – nowe grupy online
Prowadzimy zapisy do nowych grup dla początkujących „od zera”, jak również dla tych, którzy uczyli się już japońskiego. Zajęcia ruszą w połowie lipca. 10. i 15. lipca możliwość udziału w lekcji próbnej.
☆ Zajęcia online – forma zajęć, pozwalająca poznawać język japoński pod kierunkiem lektora z dowolnego miejsca, bez konieczności wychodzenia z domu czy rezygnacji z wakacyjnego wyjazdu.
☆ Terminy zajęć:
 Zajęcia trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki, godziny różnią się zależnie od poziomu zaawansowania – w sprawie szczegółów prosimy o kontakt.
Po więcej informacji zapraszamy też m.in. na stronę Kursy japońskiego online.
Możliwość bezpłatnego udziału w różnorodnych warsztatach kulturowych.

 

Język japoński AKARI Kontakt
Powrót na stronę główną: AKARI Nauka języka japońskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>