Warsztaty i wykłady – Warszawa i Białystok 2015

akari Warszawa warsztatyPlanowane warsztaty i wykłady (Warszawa i Białystok)
Informacji o kulturze Japonii, jak również okazji do jej doświadczania, staramy się dostarczać naszym uczniom zarówno podczas zajęć w ramach kursów języka japońskiego, jak też rozmaitych warsztatów i wykładów. Współczesna kultura na zajęciach językowych pojawia się m.in. w formie filmików poświęconych codziennemu życiu w Japonii, piosenek japońskich, pisania listów do ulubionych autorów mang (wysłane!) czy komentarzy na japońskich blogach i forach internetowych. Organizujemy również zajęcia, w których uczestniczą studenci z Japonii. Ofertę warsztatów i wykładów staramy się stale poszerzać.

W planach na letni semestr roku 2014/15 (Warszawa i Białystok) m.in. warsztaty:
gotowania zakładania kimona ☆ JLPT guidance edo shigusa kaligrafii rysowania mangi oraz spotkania poświęcone kulturze japońskiej i miejscom wartym zwiedzenia w Japonii. Udział w większości warsztatów i spotkań bezpłatny, a to, które z nich faktycznie dojdą do skutku, zależy od ilości chętnych. Zapraszamy!
☆Facebook⇒ AKARI- język japoński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>