Szkoła języka japońskiego AKARI – Plany na rok 2020/21

14周年バーナー-AKARI-Jezyk-Japonski

Szkoła języka japońskiego AKARI – Nasze plany na rok 2020/21

Jeśli ktoś uważnie przeglądał naszą stronę, być może trafił też na informację o tym, że mamy już 13 lat, a w tym roku obchodzić będziemy 14 urodziny. To, że wciąż istniejemy i mamy się dobrze, mimo konkurencji, fal zainteresowania różnymi językami i pandemii koronawirusa, uważamy za nasz sukces. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie tym, którzy decydują się zapisać do nas na kurs i za wierność i wytrwałość tym, którzy kontynuują z nami naukę japońskiego. To dla Was staramy się nieustannie zmieniać i rozwijać, doskonalić z myślą o naszych kursach i ich uczestnikach. Każdego roku staramy się zwiększać ilość atrakcji towarzyszących naszym kursom oraz wprowadzać nowości, które mają stanowić okazję do lepszego poznawania Japonii i jej kultury, choćby w wybranych aspektach. Tak, by było lepiej i ciekawiej.

Co szykujemy dla Was w nadchodzącym roku szkolnym?

W dalszym ciągu można będzie korzystać z gwarancji zadowolenia. Wiemy, że jest to propozycja, która spotyka się nieodmiennie z ciepłym przyjęciem tych, którzy po raz pierwszy zapisują się do nas na kurs.

Kuchnia japońska - potrawy Kanako senseiPlanujemy szereg zajęć konwersacyjnych oraz wykładów i warsztatów związanych z kulturą japońską. Jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, będą odbywały się stacjonarnie, w Warszawie i w Białymstoku. Niezależnie od tego, część wykładów i warsztatów będzie się odbywała także online. W planach mamy też miniwycieczki po Japonii online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>