Kursy japońskiego 2021/22 – Ruszamy!

Kurs japonskiego 2021秋バーナー
Kursy japońskiego w AKARI ruszają – stacjonarnie i online już w październiku!

Wszystkie nasze kursy, i te stacjonarne, i te online, rozpoczną się jesienią. Grafiku nie udostępniamy na stronie – w sprawie terminów zajęć i dostępności miejsc prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

KURSY W WARSZAWIE
Nasze stacjonarne kursy japońskiego w Warszawie ruszają w połowie października/z początkiem listopada.
Zajęcia będą się odbywać w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej przy ul. Hożej 88 (UWAGA: wejście od ul. Wspólnej).
MAPKA: Kurs języka japońskiego Warszawa
Możliwy udział w lekcji próbnej.

KURSY W BIAŁYMSTOKU
Zajęcia będę się odbywały w budynku Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3.
MAPKA: Kurs języka japońskiego Białystok
Możliwy udział w lekcji próbnej.

KURSY ONLINE
Zajęcia będę się odbywały za pośrednictwem zooma.
Możliwy udział w lekcji próbnej.
Więcej informacji o tej formie nauki: Kurs języka japońskiego online

Gwarancja zadowolenia na kurs japońskiego w AKARIW przypadku wszystkich ruszających tej jesieni kursów obowiązuje nasza gwarancja zadowolenia. Oznacza to, że pierwsze zajęcia są niejako na zasadach lekcji próbnej – jeśli pierwsze zajęcia nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz anulować umowę nie ponosząc żadnych kosztów związanych z udziałem w nich, o ile poinformujesz nas najpóźniej w ostatni dzień roboczy przed kolejnymi zajęciami, że nie chcesz kontynuować kursu.
W późniejszym czasie umowę można wypowiedzieć w dowolnym momencie kursu. Jest dwutygodniowy okres wypowiedzenia, w którym można jeszcze korzystać z zajęć i rozliczamy się za godziny lekcyjne, które faktycznie zostały przez nas zrealizowane od rozpoczęcia kursu do zakończenia okresu wypowiedzenia. Nadpłatę zwracamy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>