Kurs japońskiego – Zapisy na rok szkolny 2019/20

Kurs japońskiego Warszawa Białystok zapisy

Zapisz się na japoński – kursy japońskiego 2019/20

Przyjmujemy zapisy na kursy języka japońskiego w roku szkolnym 2019/20 – te dla początkujących i te dla zaawansowanych w Warszawie i w Białymstoku.

Osobom, które są na etapie poszukiwania kursu dla siebie i chciałyby zobaczyć, jak wygląda nauka japońskiego u nas, dajemy możliwość obserwowania lektorów w akcji podczas zajęć którejś z obecnych grup. Najbliższy proponowany termin, w którym można przyjść na nasze zajęcia w charakterze obserwatora to 3 czerwca 2019.

Tym, którzy po raz pierwszy zapiszą się na grupowy kurs języka japońskiego w AKARI, niezależnie od poziomu zaawansowania, dajemy Siedmiodniową Gwarancję – w przypadku rezygnacji z kontynuacji kursu zgłoszonej w ciągu siedmiu dni od pierwszych zajęć, zwracamy całą wpłaconą kwotę!
Gwarancja dotyczy następujących kursów grupowych:
Kursy ze zniżką dla uczniów i studentów (Warszawa)
Kursy dla dorosłych (Warszawa)
Kursy standardowe (Białystok)

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: kurs japońskiego Białystok oraz kurs japońskiego Warszawa.

Sprawdziłeś nas, chciałbyś się z nami uczyć japońskiego, ale wciąż nie jesteś pewien, czy będziesz mógł rozpocząć naukę? Możesz dokonać niezobowiązującego wstępnego zgłoszenia – nie wiąże się z opłatami :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>